Poznaj nasze kierunki studiów

Czy wiesz, że…

Data utworzenia: 16 sierpnia 2017r.

Czy wiesz, że…

!

Czy wiesz, że Nasza studentka Roksana Kasolik…?

Gorąco poleca studiowanie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu  ponieważ Uczelnia daje szereg możliwości by połączyć studiowanie z realizacją swoich pasji. Roksana studiując na naszej Uczelni zdobyła uprawnienia  Instruktora Sportu nadaną przez prestiżową szkołę tańca Egurrola Dance Studio we współpracy z Polską Akademią Sportu.

Studiując Wychowanie Fizyczne,  specjalność Wychowanie Fizyczne w Służbach Mundurowych zaprezentowała swoje badania przeprowadzone do pracy licencjackiej podczas Międzynarodowej Konferencji Studentów i Doktorantów, która odbyła się w Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Zaprezentowana praca nt. „Zmian wielkości wskaźników fizjologicznych podczas tańca formacji latynoamerykańskich” spotkała się z dużym zainteresowaniem. Pracę Roksany Kasolik zakwalifikowano do druku w czasopiśmie Physical Activity Review znajdującym się w renomowanej bazie czasopism Web of Science.

Ty również możesz dołączyć do nas!!
Specjalnie dla Ciebie tworzymy grupy popołudniowe na studiach stacjonarnych, abyś mógł łączyć pasję z uzupełnianiem swojego wykształcenia.

Zarejestruj się już dziś na https://uczelniaoswiecim.edu.pl/rekrutacja/