Poznaj nasze kierunki studiów

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

Data utworzenia: 1 lutego 2024r.

Pani Kornelia Wac pozuje do zdjęcia, w tle studencki i wykładowcy kierunku Wychowanie fizyczne

W niedzielę, 28 stycznia 2024 r. odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjne, jak co roku oświęcimski sztab nr 6259 działał w Oświęcimskim Centrum Kultury, gdzie prowadzone były różnorodne działania, podczas których było można wesprzeć WOŚP.

Do tegorocznej edycji wydarzenie zaangażowali się również studenci Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu z Koła Naukowego Pielęgniarstwa: Sandra Jachimiok, Oliwia Gałuszka, Karolina Kiecoń oraz kierunku Wychowanie fizyczne: Tomasz Kubiesa, Kacper Grygierc, Bartosz Hutny, a także nauczyciele akademiccy Instytutu Nauk o Zdrowiu: Z-ca Dyrektora INoZ dr Kornelia Wac, mgr Agata Wisniewska-Walkiewicz, mgr Łukasz Jasek, mgr Grzegorz Szulc. Przedstawiciele oświęcimskiej Alma Mater przygotowali warsztaty dla odwiedzających w postaci wykonania próby wysiłkowej na rowerze stacjonarnym wraz z pomiarem ciśnienia tętniczego krwi, saturacji oraz tętna przed i po wysiłku. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, co przełożyło się hojność odwiedzających w zapełnianiu puszek datkami.

Serdecznie dziękujemy nauczycielom akademickim i studentom, którzy poświęcili swój wolny czas i zaangażowali się w przygotowanie swojego stoiska w tak szczytnym celu.

Pani Kornelia Wac pozuje do zdjęcia, w tle studencki i wykładowcy kierunku Wychowanie fizyczne Studentki z Koła Naukowego i Pani dr Kornelia Wac Zastępca Dyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu pozuje do zdjęcia Studentki z Koła Naukowego Pielęgniarstwa prowadzą pomiar ciśnienia wśród uczestników Uczestnicy wydarzenia zbierają się wokół stoiska przygotowanego przez Instytut Nauk o Zdrowiu Studenci kierunku Wychowanie fizyczne wraz z nauczycielami akademickimi pozują do zdjęcia