Poznaj nasze kierunki studiów

Akademickie Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim z udziałem Rity Malinkiewicz!

Data utworzenia: 26 lipca 2018r.

Akademickie Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim z udziałem Rity Malinkiewicz!

Studentka naszej uczelni już jakiś czas temu wywalczyła kwalifikacje na Akademickie Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Portugalii w terminie 1-5 sierpnia! Jak sama mówi:

„Start w Akademickich Mistrzostwach Świata od zawsze był moim jednym z celów, na które ciężko pracowałam przez kilka ładnych lat, a tak właściwie już kilkanaście, bo właśnie tyle uprawiam kolarstwo. Aktualnie przede mną ostatni etap przygotowań i na tym bardzo mocno staram się skupić. Za kilka dni wylatuje z cała Kadrą do Portugalii, gdzie 1 sierpnia stanę na starcie najważniejszej imprezy akademickiej w kolarstwie! Jestem gotowa, zmotywowana i jadę walczyć!”

Rita to absolwentka zarządzania oraz aktualna studentka trzeciego roku zarządzania i inżynierii produkcji. Przypominamy, że 23 letnia zawodniczka reprezentująca barwy naszej uczelni w tym roku dwukrotnie stanęła na podium Akademickich Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim zdobywając złoto w jeździe indywidualnie na czas oraz srebro ze startu wspólnego.

„Cieszę się, że dzięki wsparciu wielu osób i również dzięki pomocy ze strony Uczelni mogę realizować swoje małe marzenia! Marzenia, które kiedyś nie były nawet w zasięgu ręki, teraz stały się rzeczywistością!” – dodaje Rita.

Życzymy powodzenia i trzymamy mocno kciuki!