Poznaj nasze kierunki studiów

Akcja charytatywna Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów Rodziny

Data utworzenia: 31 maja 2019r.

Akcja charytatywna Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów Rodziny

W dniu 27 maja br., odbyła się akcja charytatywna organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Pedagogów Rodziny. Miała ona na celu zbiórkę rzeczy dziecięcych, od ubranek po zabawki, buciki, materiały biurowe i higieniczne a nawet słodycze.  Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego za zgodą Pani Prorektor została przedłużona na następny dzień. Zbiórka ta była współpracą z jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej i nosiła tytuł – „OSP Andrychów dla Dzieci – Strażacka paczuszka dla Dziecka”.

Dzięki chęci pomocy studentów z naszej Uczelni udało się zebrać mnóstwo rzeczy. Wiele z nich zostało już rozwiezione i przyniosły ogromnie dużą radość. Mały gest, daje wiele szczęścia. Serdecznie dziękujemy studentom i pracownikom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, którzy z uśmiechem na twarzy podzielili się przedmiotami z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Warto pomagać!

„Młodzież i dzieci są przyszłością świata, przyszłością narodu i Kościoła, (…), ale są nią w oparciu o rodzinę, o szkołę, o Kościół, o naród, o cały naród” – Jan Paweł II