Poznaj nasze kierunki studiów

BO Małopolska! Już niebawem rozpocznie się głosowanie!

Data utworzenia: 30 sierpnia 2019r.

BO Małopolska! Już niebawem rozpocznie się głosowanie!

Już od 9 września rozpoczyna się głosowanie na zadania zgłoszone do IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Zapraszamy serdecznie do głosowania. Jeden z projektów być może będzie realizowany w naszej Uczelni!

W naszym regionie Małopolski Zachodniej do wyboru jest aż 31 zadań.

Głosować będzie można do  30 września 2019 r., a udział w głosowaniu wziąć może  każdy mieszkaniec Małopolski, który skończył 16 lat. Mieszkańcy mają 1 głos i mogą go oddać tylko na 1 zadanie z subregionu, w którym mieszkają. Aby oddać swój głos  nie trzeba być zameldowanym w Małopolsce.

W 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego będzie można zagłosować na trzy sposoby. Najprostszym i najszybszym będzie oddanie głosu przez internet – już 9 września na stronie www.bo.malopolska.pl zostanie uruchomiony specjalny panel do głosowania. Tak jak w ubiegłych latach, dopuszczona zostanie też możliwość oddania głosu na papierowym formularzu – wrzucając go do jednej z 26 stacjonarnych urn. Wzór tegorocznej karty do głosowania można już znaleźć na www.bo.malopolska.pl.

Głosować będzie również można korespondencyjnie, przesyłając wypełnioną kartę do głosowania na adres urzędu marszałkowskiego lub jednej z jego agend zamiejscowych. W tym wypadku trzeba jednak pamiętać, że decyduje data wpływu do urzędu – nie data stempla pocztowego. Jeśli głos dotrze po 30 września, nie zostanie uznany za ważny.