Poznaj nasze kierunki studiów

DNA Kariery – odkryj swój Talent! Interaktywne szkolenie z zakresu rozmów kwalifikacyjnych, planowania kariery i pewności siebie.

Data utworzenia: 1 lutego 2018r.

DNA Kariery – odkryj swój Talent!  Interaktywne szkolenie z zakresu rozmów kwalifikacyjnych, planowania kariery i pewności siebie.

Szanowni Państwo, 

W imieniu Agencji Sztuki i Inspiracji Flow Art Academy – zapraszamy na wyjątkowe i oryginalne szkolenie otwarte:

DNA Kariery – odkryj swój Talent!

Interaktywne szkolenie z zakresu rozmów kwalifikacyjnych, planowania kariery i pewności siebie.

OŚWIĘCIM – PWSZ – AULA im. K. PIECHOWSKIEGO
26lutego 2018 r.
W godzinach 15 – 21

Cena szkolenia: 130 zł za osobę ( szkolenie plus spektakl interaktywny „Think Different- myśl jak geniusz”

PROMOCJA! DO 15 LUTEGO : CENA 90 ZŁ 

Już dziś możecie uzbroić się w najlepsze techniki i umiejętności łamania barier, które do tej pory stały na drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu oraz nauczyć się trudnej sztuki komunikacji dla zdobycia najlepszych rezultatów. Umiejętności komunikacyjne i kompetencje interpersonalne to kluczowe cechy, które musi posiadać każdy pracownik, aby z sukcesem realizować powierzone mu zadania.

Nadszedł czas na nowe podejście do szkoleń i rozwoju pracowników!
Nasz warsztat dostarcza wiedzy o zasadach przygotowywania profesjonalnych prezentacji i wystąpień oraz daje możliwość praktycznego ćwiczenia i sprawdzenia siebie.

Komunikacja jest zawsze interakcją z drugim człowiekiem. Uczymy jak skutecznie zaangażować i aktywować odbiorców! Inspirujemy do tworzenia potężnych prezentacji, pokonywania własnych słabości, pracy nad swoimi mocnymi stronami oraz indywidualnym stylem komunikacji. Używamy metody dr. Genarda, technik wokalnych SLS, metod pracy profesjonalnych aktorów i technik teatralnych oraz psychologii biznesu.

 Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego szkolenia, która znajduje się w załączniku.  

szkolenie DNA KARIERY

Program PLAKAT SPEKTAKLU

DNA KARIERY- Plakat