Poznaj nasze kierunki studiów

Dr Clotaire Rapaille – światowej sławy doradca biznesowy gościem naszej Uczelni

Data utworzenia: 15 października 2019r.

Dr Clotaire Rapaille – światowej sławy doradca biznesowy gościem naszej Uczelni

14 października 2019 r. w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu gościliśmy dr Clotaire Rapaille’a – znanego na całym świecie doradcę biznesowego.

Dr Rapaille przyjechał do nas, aby promować polską wersję międzynarodowego bestsellera pt.” KOD KULTUROWY”. Dotychczas książka ta została przetłumaczona na 12 języków (ostatnia edycja w Korei Południowej sprzedana została w  aż 250 tys. egzemplarzy) i jest lekturą obowiązkową na wielu amerykańskich uczelniach wyższych o profilu biznesowym.

Autor książki to światowej sławy badacz kultur i ekspert rynku, prezes Archetype Discoveries Worldwide oraz osobisty doradca pierwszej dziesiątki CEO świata, a także konsultant ponad połowy firm z rankingu Forbes 100.

Podczas spotkania ze studentami i wykładowcami Uczelni  Clotaire Rapaille  opowiedział o swoim życiu zawodowych, a także zdradził kilka tajników, jak osiągnąć sukces.

Na zakończenie pobytu w naszej Uczelni słuchacze mieli możliwość zdobyć autograf autora wraz z jego odciskiem palca, który nawiązuje do okładki książki.

Warto dodać, że książkę na język polski przetłumaczył nasz wykładowca dr Rafał Paprocki z Instytutu Zarządzania i Inżynierii Produkcji.