Poznaj nasze kierunki studiów

Dr Marek Bielski z wizytą szkoleniową w Nicei w ramach programu Erasmus+

Data utworzenia: 13 czerwca 2024r.

Pan Marek Bielski pozuje do zdjęcia

W dniach 27 -31 maja 2024 r.  dr Marek Bielski nauczyciel akademicki z Instytutu Nauk Humanistycznych i Społecznych przebywał w Nicei w ISIM Institut Superieur International de Management organizującym tzw. International Staff Week, który jest popularną formą szkolenia pracowników naukowo-dydaktycznych oraz administracyjnych instytucji szkolnictwa wyższego w różnych aspektach działalności szkół wyższych.

Głównym celem szkolenia w Nicei było rozwijanie platformy do ciągłego poszerzania kontaktów międzynarodowych pomiędzy uczelniami wyższymi, zarówno w kontekście wymiany studentów oraz pracowników jak i prowadzenia wspólnych projektów badawczych i dydaktycznych.

Pobyt w Nicei był okazją do promocji naszej Uczelni oraz nawiązania nowych kontaktów wśród licznie zgromadzonych uczestników, reprezentujących kilkanaście państw członków Unii Europejskiej oraz krajów korzystających z programu Erasmus+.

Logo projekt współfinansowany przez Unię Europejską Pan Marek Bielski pozuje do zdjęcia Ludzie siedzą w sali i biorą udział w spotkaniu