Poznaj nasze kierunki studiów

Dzień otwarty 2022 już za nami!

Data utworzenia: 1 kwietnia 2022r.

Nauczyciel akademicki prowadzi warsztaty

W środę 30 marca 2022 r. na teren naszej Uczelni licznie przybyli uczniowie oraz nauczyciele z okolicznych szkół i miejscowości, aby wziąć udział w odbywającym się Dniu Otwartym.

W trakcie wydarzenia przyszli kandydaci na studia mieli możliwość wzięcia udziału w interesujących warsztatach, spotkaniach, pokazach i wykładach przygotowanych przez naszych nauczycieli akademickich oraz studentów.

W programie znalazły się m.in.:

  • warsztaty: „Dobre zdjęcie na Insta – 20 ważnych rad”,  „Jak się uczyć, żeby się nauczyć?”, pomiary antropometryczne, „Automatyzacja procesów produkcyjnych – sterowanie inteligentne”, „Robotyzacja – przyszłość nowoczesnych zakładów produkcyjnych”, „Podstawy Ratownictwa Taktycznego – wykorzystanie technik wojskowych w pierwszej pomocy”,

 

  • wykłady: „Poznaj z nami zawód DIETETYKA i obal kilka mitów dietetycznych!”, „Nowoczesne technologie w ratownictwie medycznym”

 

  • prezentacja Stołu Anatomicznego, pokaz medycznych czynności ratunkowych, zwiedzanie ambulansu szkoleniowego

 

  • gra w Crossmintona oraz gra ekonomiczna „Chłopski biznes”

 

  • spotkania z wykładowcami, studentami i absolwentami Uczelni na terenie Uczelni oraz w formie online na platformie ZOOM.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które zaangażowały się w organizację tego przedsięwzięcia, a w szczególności: dyrektorom Instytutów, wykładowcom i studentom za przygotowanie niezwykle ciekawego programu wydarzenia oraz zapoznanie kandydatów na studia z kampusem naszej Uczelni.

W szczególności dziękujemy również za przybycie wszystkim uczniom.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się już w październiku!


Galerie zdjęć z wydarzenia dostępna jest na stronie: https://www.facebook.com/MUPOswiecim/posts/5259633280766787