Poznaj nasze kierunki studiów

Dzień Otwarty MUP w Oświęcimiu za nami!

Data utworzenia: 10 kwietnia 2024r.

Dzień Otwarty MUP w Oświęcimiu za nami!

W środę, 10 kwietnia 2024 r. uczniowie oraz nauczyciele z okolicznych szkół i miejscowości wzięli udział w Dniu Otwartym, odbywającym się na teren Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu.

W ramach wydarzenia przyszli kandydaci na studia mieli okazję zobaczyć nowoczesne Centrum Inżynieryjne, Medyczne oraz Centrum Symulacji Medycznej. Ponadto wzięli udział w wielu interesujących warsztatach oraz wykładach z dziedzin nauk medycznych i o zdrowiu, inżynieryjno-technicznych, humanistycznych oraz społecznych, przygotowanych przez naszych nauczycieli akademickich i studentów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tego wydarzenia, a w szczególności: dyrektorom Instytutów, wykładowcom i studentom za przygotowanie niezwykle ciekawego programu wydarzenia oraz zapoznanie kandydatów na studia z kampusem naszej Uczelni.

Dziękujemy również za przybycie wszystkim uczniom i nauczycielom. Mamy nadzieję, że już w październiku spotkamy się ponownie!

Galeria zdjęć: https://www.facebook.com/MUPOswiecim/posts/pfbid0Xcz4stX8Ppz6ej4vHLzzQkRbRwpGtHfygdKyUJVak6963reofd4eu9gA58MRe6Djl

Uczniowie biorą udział w warsztatach przygotowanych przez Instytut Nauk o Ekonomii i Bezpieczeństwie Pani Wicedyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu pozuje do zdjęcia wraz z panem wykładowcą przy stoisku Instytutu Studenci z Instytutu Nauk o Ekonomii i Bezpieczeństwie pozują do zdjęcia przy stoisku Instytutu Wykładowcy z Instytutu Nauk Humanistyczsnych i Społecznych pozują do zdjęcia przy stoisku Instytutu Studenci i wykładowcy z Instytutu Nauk Inżynieryjno-Technicznych pozują do zdjęcia przy stoisku Instytutu Wykładowczyni z Instytutu Nauk o Zdrowiu pokazuje postać na wirtualnym stole anatomicznym Studentka z kierunku Dietetyka przygotowuje posiłki w sali gastronomicznej i pozuje do zdjęcia