Poznaj nasze kierunki studiów

Dzień Otwarty MUP za nami!

Data utworzenia: 18 kwietnia 2023r.

Studenci w budynku Collegium Inventorum

W czwartek, 13 kwietnia 2023 r. uczniowie oraz nauczyciele z okolicznych szkół i miejscowości, wzięli udział w Dniu Otwartym, odbywającym się na teren Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu.

W trakcie wydarzenia przyszli kandydaci na studia mieli możliwość wzięcia udziału w wielu interesujących warsztatach, spotkaniach, pokazach oraz wykładach, z dziedzin nauk medycznych i o zdrowiu, inżynieryjno-technicznych, czy też humanistycznych i społecznych, przygotowanych przez naszych nauczycieli akademickich i studentów.

Ponadto nasi goście mieli szansę wziąć udział w grze terenowej, w której ich zadaniem było wykonać osiem, mniej lub bardziej skomplikowanych zadań bądź łamigłówek. Na wytrwałych, którzy zaliczyli wszystkie zadania czekały drobne upominki.


Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tego wydarzenia, a w szczególności: dyrektorom Instytutów, wykładowcom i studentom za przygotowanie niezwykle ciekawego programu wydarzenia oraz zapoznanie kandydatów na studia z kampusem naszej Uczelni.

Dziękujemy również za przybycie wszystkim uczniom i nauczycielom. Mamy nadzieję, że już w październiku spotkamy się z ponownie!