Poznaj nasze kierunki studiów

Erasmus+ dla nauczycieli akademickich

Data utworzenia: 9 stycznia 2017r.

Erasmus+ dla nauczycieli akademickich

Informujemy, że trwa nabór na wyjazdy nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych dla studentów zagranicznych szkół wyższych w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2016/2017. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do czasu wykorzystania wolnych miejsc wyjazdowych przyznanych przez Narodową Agencję na rok akademicki 2016/2017.

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca wyjazdowe na realizację mobilności w ramach działania STA w roku akademickim 2016/2017!

Dokumenty zgłoszeniowe należy złożyć w Dziale Nauczania (1.14 Collegium Primum).


Informujemy również, że rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń nauczycieli akademickich zainteresowanych wyjazdem do uczelni zagranicznej w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych w roku akademickim 2017/2018. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 31 maja 2017 roku!

Dokumenty zgłoszeniowe należy złożyć w Dziale Nauczania (1.14 Collegium Primum).

 

Wszelkie niezbędne informacje oraz druki do pobrania można znaleźć w zakładce Studia/Erasmus+/Dla Pracowników/Wyjazdy nauczycieli akademickich w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych

link: https://uczelniaoswiecim.edu.pl/studia/erasmus/dla-pracownikow/wyjazdy-nauczycieli-akademickich-w-celu-prowadzenia-zajec-dydaktycznych/wazne-informacje-2/