Poznaj nasze kierunki studiów

Festiwal Zawodów 2023 za nami!

Data utworzenia: 8 maja 2023r.

Festiwal Zawodów w Krakowie

W dniach 26-27 kwietnia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO w Krakowie odbył się Festiwal Zawodów 2023. Nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu.

MUP po raz trzeci uczestniczyła w tym ważnym wydarzeniu, co jest zarówno wyróżnieniem dla Uczelni, jak i motywacją do dalszego rozwoju w kreowaniu ścieżki zawodowej młodych ludzi.

W strefie medycznej festiwalu pracownicy i studenci Instytutu Nauk o Zdrowiu zaprezentowali sylwetkę pracy pielęgniarki, ratownika medycznego,    a także dietetyka. Setki młodych ludzi, pod czujnym okiem studentów oraz nauczycieli akademickich, mogło nauczyć się jak prawidłowo wykonać resuscytację czy też samodzielnie wykonać zastrzyk. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt profesjonalnej analizy składu ciała.

Festiwal skierowany jest do młodych ludzi, którzy wkrótce zdecydują o dalszej ścieżce edukacyjnej. Pokazuje, jaką drogę należy wybrać, aby kształcić się w danym zawodzie oraz jakie możliwości stwarzają placówki oświatowe. Świadomość wymagań, jakie stawia przed nami rynek pracy, ma bardzo duże znaczenie w dążeniu do zrealizowania przyszłych sukcesów.

Dziękujemy całej delegacji, która uczestniczyła w tegorocznej edycji Festiwalu Zawodów za promocję oraz prezentację oferty edukacyjnej Uczelni.

Relacja audio-wideo z wydarzenia dostępna jest na stronie:

moment wystąpienia: 2:22:10

moment wystąpienia: 2:28:00