Poznaj nasze kierunki studiów

Finał akcji pt. „Każdy może zostać Świętym Mikołajem” za nami!

Data utworzenia: 21 grudnia 2021r.

Spotkanie mikołajkowe - grupa ludzi pozuje do zdjęcia na Auli MUP Oświęcim

W piątek 17 grudnia 2021 roku w murach Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu odbyło się spotkanie podopiecznych Domów Dziecka z Kęt i Oświęcimia ze Świętym Mikołajem, w którego rolę wcielił się student naszej Uczelni.

W ramach wydarzenia Święty Mikołaj rozdał 47 paczek dzieciom i młodzieży, w których znalazły się sprzęty elektroniczne, zabawki, gry, książki, artykuły szkolne i słodycze.

Oprócz spotkania na naszych gości czekały specjalnie przygotowane warsztaty m.in. z:

  • kontrolowania emocji – warsztaty poprowadziła Pani psycholog mgr Maja Piekut – nauczyciel akademicki Instytutu Nauk Humanistycznych i Społecznych im. Jana Karskiego
  • programowania klocków LEGO, na których to uczestnicy mieli szansę spróbować swoich sił w programowaniu – zajęcia poprowadził Pan mgr inż. Artur Pelo – nauczyciel akademicki z Instytutu Informatyki
  • pierwszej pomocy – zajęcia odbyły się w Centrum Symulacji Medycznej pod okiem Pana mgr. Piotra Nasieniaka – pracownika CSM.

Serdecznie dziękujemy wszystkim studentom i pracownikom Uczelni za włączenie się w charytatywną zbiórkę rzeczy oraz partnerom, bez których wydarzenie to nie mogłoby się odbyć, w szczególności dziękujemy m.in.:  Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu, Firmie DOMB Developer, FCA Poland, AKSAM, PAKLO, Makarony Czanieckie oraz Pizzerii Matteo.

Ponadto ogromne podziękowania kierujemy do naszych wykładowców i studentów, którzy przygotowali i poprowadzili zajęcia praktyczne dla naszych gości.

Galeria zdjęć z wydarzenia dostępna jest na Facebooku Uczelni: https://www.facebook.com/MUPOswiecim/posts/4923063934423725