Poznaj nasze kierunki studiów

Grupa Maspex Sp. z o.o. kolejnym partnerem Uczelni!

Data utworzenia: 17 kwietnia 2023r.

Podpisanie porozumienia z Grupą Maspex Sp. z o.o.

Na mocy porozumienia o współpracy i o współpracy w zakresie praktyk studenckich Grupa Maspex Sp. z o.o. dołączyła do grona partnerów Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu.

W dniu 3 kwietnia 2023 roku Rektor Uczelni Pani dr Sonia Grychtoł, prof. MUP oraz Dyrektor HR Grupy Maspex Pan Krzysztof Lewandowski podpisali wzajemnie umowę o współpracy, której przedmiotem jest realizacja wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych, badawczych, promocyjnych, szkoleniowych, rozwojowych i innych, mających na celu propagowanie wiedzy oraz jej transfer do gospodarki.

Dzięki podpisanemu porozumieniu Uczelnia pozyskała partnera, z którym będzie mogła realizować wspólne projekty i przedsięwzięcia. Co więcej firma ta stanie się kolejnym, atrakcyjnym miejscem praktyk studenckich, szczególnie w obszarze szeroko pojętej inżynierii produkcji, jakości, logistyki czy zarządzania.

Maspex jest największą prywatną firmą w branży spożywczej w Polsce oraz jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej. Produkty Maspex trafiają do ponad 70 krajów na całym świecie i są dostępne na wszystkich kontynentach poza Antarktydą.