Poznaj nasze kierunki studiów

I Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Łomży z udziałem naszych studentów

Data utworzenia: 16 lutego 2018r.

I Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Łomży z udziałem naszych studentów

Przedstawiciele Samorządu Studenckiego działającego w naszej uczelni – Mateusz Ostrowski i Michał Sękowski –w dniach 9 – 11 lutego br. brali udział w I Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych organizowanej w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

W ramach programu konferencji zorganizowano szkolenia dla nowych,  jak i doświadczonych samorządowców, które przeprowadziły  znane osoby w środowisku akademickim. Studenci  zgłębili tajniki kształtowania pozytywnego  wizerunku oraz marki w Internecie. Dowiedzieli się również jak stworzyć idealny regulamin Samorządu studenckiego.

Podczas konferencji zebrani studenncy samorządowcy dyskutowali m.in. na temat Ustawy 2.0, pomocy materialnej  dla studentów, mobilności studentów, personal brandingu, autoprezentacji czy zarządzania zespołem.

Zwieńczeniem spotkania było  II Posiedzenie Prezydium Forum PWSZ PSRP wraz z przedstawicielami władz Forum Uczelni Niepublicznych w sprawie zbliżającego się marcowego, wspólnego zjazdu FPWSZ/FUN.

autor: Mateusz Ostrowski, Przewodniczący Samorządu Studenckiego PWSZ w Oświęcimiu

 

źródło: https://www.pwsip.edu.pl/