Poznaj nasze kierunki studiów

II edycja konkursu „Laury Uczelni” przedłużona!

Data utworzenia: 20 maja 2020r.

II edycja konkursu „Laury Uczelni” przedłużona!

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że termin zgłaszania kandydatów do konkursu pt. „Laury Uczelni” został wydłużony i upływa 30 maja 2020 roku.


Zapraszamy do udziału w II już edycja konkursu pt. „Laury Uczelni„, którego celem jest wyłonienie spośród społeczności akademickiej Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu najlepszego/ najlepszą:

  • studenta/studentkę
  • nauczyciela akademickiego
  • organizację studencką
  • pracownika administracyjnego
  • instytucję współpracującą z Uczelnią.

W tym roku zgłoszeń kandydatów można dokonywać tylko i wyłącznie drogą elektroniczną na adres: dzial.promocji@uczelniaoswiecim.edu.pl.

Wszystkie zgłoszone osoby lub instytucje,  które przejdą weryfikację formalną, wezmą udział w głosowaniu internetowym, na specjalnie przygotowanej do tego celu platformie. Kandydaci  z największą liczba głosów, zostaną zwycięzcami i tym samym podczas uroczystej gali Pożegnania Absolwentów otrzymają nagrody w postaci statuetki Lauru Uczelni.

Korzystając z okazji, że w dalszym ciągu zostajemy w domu i mamy trochę więcej czasu, zastanówmy się, kto z naszej społeczności akademickiej zasługuje na przyznanie tak zaszczytnego tytułu i  zgłośmy jego kandydaturę!

Poniżej załączamy regulamin konkursu oraz stosowne formularze:

 

Regulamin-Laury-Uczelni-2020

Załącznik nr 1 -karta-zgłoszenia

Załącznik nr 2- zgoda na udział w konkursie

 

UWAGA! Do każdego wniosku wymagane jest dołączenie zgody osoby nominowanej do wzięci udziału w konkursie.

 

Zapraszamy do udziału!