Poznaj nasze kierunki studiów

Dyżury wykładowców w sem. letni 2023/2024

Dyżury Prorektorów:

Prorektor ds. Nauczania i Ogólnych dr Katarzyna Wadoń-Kasprzak (mail: prorektor@uczelniaoswiecim.edu.pl ) pok. 2.18 (bud.Collegium Primum)

  • poniedziałek: 10.00-11.00

Prorektor ds. Studentów dr Radosław Folga (mail: prorektor.ds@uczelniaswiecim.edu.pl )

pok. 2.14 (bud. Collegium Primum)

  • środy: 12.00-13.00 (z możliwością indywidualnego umówienia się na konsultacje osobiste lub zdalne pod ww. mailem lub tel. 690-061-028)

Dyrektor Instytutu Nauk Humanistycznych i Społecznych – dr Jadwiga Oleksy  (mail: dyrektor.inhis@uczelniaoswiecim.edu.pl ) – pokój 2.14 Collegium Inventorum

  • poniedziałki godz. 11.15-12.45

Wsparcie psychologiczne – dr Dobrochna Sztajerska (mail:  dobrochna.sztajerska@mup.edu.pl)

(https://uczelniaoswiecim.edu.pl/studia/wsparcie-studentow/wsparcie-psychologiczne/ )

 

Rzecznik praw studenckich – mgr inż. Karolina Pawlusiak (mail: karolina.pawlusiak@mup.edu.pl)

Dyżury oraz e-maile służbowe dydaktyków w Instytucie Nauk Humanistycznych i Społecznych

Zakład Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej – pokój 2.15 Collegium Inventorum

prof. dr hab. Ewa Ogrodzka-Mazur – kierownik zakładu (mail: ewa.ogrodzka-mazur@mup.edu.pl , dyżur:

dr hab. Anna Szafrańska, prof. MUP (mail: anna.szafranska@mup.edu.pl, dyżur: poniedziałki godz.12.15-13.00)

dr Jadwiga Oleksy  (mail: jadwiga.oleksy@mup.edu.pl , dyżur: poniedziałek godz. 11.15-12.45 pokój 2.14 CI

dyżur Pełnomocnika Rektora ds. Studentów Niepełnosprawnych; poniedziałek godz. 10.00-11.00 1.14 CP

– dr Jan Czechowski (mail: jan.czechowski@mup.edu.pl , dyżur: środa (w każdym tygodniu): 10.30 – 11.30

– mgr Bogusława Cholewa-Gałuszka (mail: boguslawa.cholewa-galuszka@mup.edu.pl , dyżur: środę godz. 20.00- 21.00 w sali 2.10 CP)

– mgr Alina Dworniczek (mail: alina.dworniczek@mup.edu.pl , dyżur: czwartki godz. 19.00-20.00 w sali 2.10 CP)

– mgr Ewa Zimny (mail: ewa.zimny@mup.edu.pl , dyżur: środy godz. 15.45-16.45

mgr Monika Gibała (mail: monika.gibala@mup.edu.pl, dyżur: czwartek godz. 15.30 -16.30


Zakład Pedagogiki Resocjalizacyjnej – pokój 2.15 Collegium Inventorum

– dr inż. Zbigniew Małodobry –  kierownik zakładu (mail: zbigniew.malodobry@mup.edu.pl, dyżur: Wtorki godz. 12.15 -13.15)

– dr Andrzej Świerczek (mail: andrzej.swierczek@mup.edu.pl , dyżur: wtorki godz. 16.30-17.30

– dr Artur Łacina-Łanowski (mail: artur.lacina-lanowski@mup.edu.pl , dyżur:

– dr Magdalena Gadamska-Kyrcz (mail: magdalena.gadamska-kyrcz@mup.edu.pl, dyżur: czwartki godz. 12:00-13:00

– mgr Maja Piekut (mail: maja.piekut@mup.edu.pl , dyżur: poniedziałek godz. 10:00-11:00

– dr Piotr Czech (mail: piotr.czech@mup.edu.pl, dyżur:

– mgr Agnieszka Marekwia-Wójcik (mail: agnieszka.marekwia-wojcik@mup.edu.pl, dyżur: poniedziałki godz. 14.45 -15.45


Zakład Filologia Angielska – pokój 0.19 CSH

dr Barbara Poważa-Kurko – kierownik zakładu mail: barbara.powaza-kurko@mup.edu.pl Dyżury: wtorek, godz. 8.30-9.30.

– prof. dr hab. Joachim Diec mail: joachim.diec@mup.edu.pl Dyżury: poniedziałek godz. 11.15 -12.15

– dr hab. Aleksander Gomola, prof. MUP mail: aleksander.gomola@mup.edu.pl Dyżury:

– dr hab. Agnieszka Palej, prof. MUP mail: agnieszka.palej@mup.edu.pl Dyżury: Poniedziałek, 10.00-11.00

– dr Elwira Miter-Dąbrowska mail: elwira.miter-dabrowska@mup.edu.pl Dyżury: poniedziałki godz. 7.45 -8.45

– dr Marcin Jaroszek mail: marcin.jaroszek@mup.edu.pl Dyżury:

– dr Łukasz Wiraszka mail: lukasz.wiraszka@mup.edu.pl Dyżury: wtorek 16.30–17.30

– dr Marek Bielski mail: marek.bielski@mup.edu.pl Dyżury: wtorki godz. 11:15 – 12:15

– mgr Dorota Tutka mail: dorota.tutka@mup.edu.pl Dyżury: czwartki od 10.30-11.30

– mgr Beata Lichosyt-Bassara mail: beata.lichosyt-bassara@mup.edu.pl Dyżury: czwartki godz. 13.00 – 14.00

– mgr Anna Danielczyk mail: anna.danielczyk@mup.edu.pl Dyżury:

– mgr Jolanta Dąbrowska-Kay mail: jolanta.dabrowska-kay@mup.edu.pl, Dyżury:

– mgr Anna Odrobina-Wysogląd mail: anna.odrobina-wysoglad@mup.edu.pl, Dyżury:

– mgr Sylwia Bulik mail: sylwia.bulik@mup.edu.pl, dyżur: wtorek: godz. 9.45-10.45

mgr Barbara Meilak mail: barbara.meilak@mup.edu.pl, dyżur: środy godz. 10.00-11.00 w sali 3.19 CSH


Pozostali dydaktycy:

dr Justyna Dąbrowska (mail: justyna.dabrowska@mup.edu.pl, dyżur: wtorki od 10.30 do 11.30 w pokoju 1.13 CsH

– mgr Łukasz Naglik (mail: plukasz.naglik@mup.edu.pl, dyżur:

dr Katarzyna Matusiak (mail: katarzyna.matusiak@mup.edu.pl, dyżur:

  • 27.02 g. 15.00 – 16.00 pok. 1.11 CSH
  • 05.03 g. 15.00 – 16.00 on-line
  • 12.03 g. 9.00 – 10.00 pok. 1.11 CSH
  • 22.03 G. 10.30 – 11.30 pok. 1.11 CSH
  • 12.03 g. 9.00 – 10.00 pok. 1.11 CSH
  • 26.03 g. 9.00 – 10.00 online
  • 05.04 g. 15.00 – 16.00 online
  • 11.04 g. 11.00 – 12.00 pok. 2.16 CI
  • 16.04 g. 10.00 – 11.00 pok. 2.16 CI
  • 23.04 g. 11.00 – 12.00 online
  • 07.05 g. 10.30 – 11.30 pok. 2.16 CI
  • 14.05 g. 10.30 – 11.30 pok. 2.16 CI
  • 21.05 g. 10.30 – 11.30 pok. 2.16 CI
  • 28.05 g. 10.00 – 11.00 online
  • 04.06 g. 14.30 – 15.30 pok. 2.16 CI

– dr Kamil Wilk (mail: kamil.wilk@mup.edu.pl, dyżur:

– mgr Małgorzata Konarzewska (mail: malgorzata.konarzewska@mup.edu.pl, dyżur: zdalnie (MS Teams)

 – mgr Piotr Zięba (mail: piotr.zieba@mup.edu.pl, dyżur: wtorek  godz.18.15-19.15

 

Na skróty