Poznaj nasze kierunki studiów

Wykładowcy

Pracownicy Zakładu Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

foto_25

 

dr Joanna Stuglik
Dyrektor Instytutu Nauk Inżynieryjno-Technicznych

 

 

 

 


dr inż. Jacek Postrożny – Kierownik Zakładu
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: jacek.postrozny@mup.edu.pl


prof. dr hab. inż Piotr Porwik
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: piotr.porwik@mup.edu.pl


dr Janina Duda
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: janina.duda@mup.edu.pl


dr Marian Krupa
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: marian.krupa@mup.edu.pl


dr inż. Katarzyna Pantoł
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: katarzyna.pantol@mup.edu.pl


dr inż. Adam Tarniowy – Zastępca Dyrektora Instytutu
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: adam.tarniowy@mup.edu.pl


dr inż. Marcin Tomasik
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: marcin.tomasik@mup.edu.pl


dr Bożena Tyran
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: bozena.tyran@mup.edu.pl


mgr inż. Jacek Adamczyk
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: jacek.adamczyk@mup.edu.pl


mgr inż. Adrian Hardek
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: adrian.hardek@mup.edu.pl


mgr Mirosława Lizis
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: miroslawa.lizis@mup.edu.pl


mgr inż. Jolanta Okarmus
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: jolanta.okarmus@mup.edu.pl


mgr inż. Artur Pelo
Zakład Inżynierii Produkcji, Informatyki i Logistyki

e-mail: artur.pelo@mup.edu.pl

Pracownicy Zakładu Systemów Energetycznych i Aparatury Przemysłowej


dr hab. inż., prof. MUP Anna Szeląg – Sikora – Kierownik Zakładu
Zakład Systemów Energetycznych i Aparatury Przemysłowej

e-mail: anna.szelag-sikora@mup.edu.pl


prof. zw. dr hab. inż. Igor Kurytnik
Zakład Systemów Energetycznych i Aparatury Przemysłowej

e-mail: igor.kurytnik@mup.edu.pl


prof. zw. dr hab. inż. Tadeusz Skubis
Zakład Systemów Energetycznych i Aparatury Przemysłowej

e-mail: tadeusz.skubis@mup.edu.pl


dr hab. inż., prof. MUP Jakub Sikora

Zakład Systemów Energetycznych i Aparatury Przemysłowej

e-mail: jakub.sikora@mup.edu.pl


dr inż. Andrzej Kandyba
Zakład Systemów Energetycznych i Aparatury Przemysłowej

e-mail: andrzej.kandyba@mup.edu.pl


dr inż. Wiesław Madej
Zakład Systemów Energetycznych i Aparatury Przemysłowej

e-mail: wieslaw.madej@mup.edu.pl


mgr Edyta Gargulińska
Zakład Systemów Energetycznych i Aparatury Przemysłowej

e-mail: edyta.gargulinska@mup.edu.pl


mgr inż. Mirosław Podsiadło
Zakład Systemów Energetycznych i Aparatury Przemysłowej

e-mail: miroslaw.podsiadlo@mup.edu.pl


 

Na skróty