Poznaj nasze kierunki studiów

Jedyna taka Noc w roku!

Data utworzenia: 3 września 2018r.

Jedyna taka Noc w roku!

Mając na uwadze popularyzację zawodu naukowca oraz nauki wśród mieszkańców Małopolski Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu zawarła porozumienie z Województwem Małopolskim w ramach którego zostanie zorganizowana  na terenie Uczelni Małopolska Noc Naukowców 2018. Tegoroczna edycja (28 września) w Polsce odbędzie się w 11 miastach – w tym aż 8 z nich znajduje się w Małopolsce (strona internetowa wydarzenia w Polsce: http://www.nocnaukowcow.pl).

W Oświęcimiu wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy!

Wykładowcy naszej Uczelni przygotowali ciekawe wykłady, warsztaty, gry, zabawy i pokazy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Niektóre z tematów zajęć to: Więcej za mniej, czyli jak negocjować, aby osiągnąć cel; Autoprezentacja – jak dobrze wypaść przed maturą ustną?; Zarządzanie czasem własnym receptą na sprawność i skuteczność; Przedsiębiorczość w praktyce: Chłopska Szkoła Biznesu – gra; Technologia Blockchain i kryptowaluty – szanse i zagrożenia; Gry sieciowe „Forge of Empires”; Odkrywanie własności liczb z kalkulatorem graficznym; Origami z kółek; Zapis muzyczny wczoraj i dziś –  z partyturą za pan brat; Kontrola zarządcza  sprawnym narzędziem skutecznego zarządzania organizacją. Szczegóły w załączonym programie. Ze względu na charakter warsztatowy niektórych zajęć, wcześniej wymagana jest rejestracja na adres mailowy podany w programie.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Ponadto w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców 2018 organizowany jest konkurs „BYĆ JAK NAUKOWIEC”. Zachęcamy uczniów do udziału w tym konkursie (regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie http://nocnaukowcow.malopolska.pl/konkurs ). Żeby wziąć udział w Konkursie należy wykonać pracę techniką dowolną malarstwo, grafika, rysunek, collage lub inne techniki na płaskim, trwałym podłożu o formacie min. A3 (297×420 mm) i nie większym niż A1 (594x 841) i wysłać wraz z kartą zgłoszeniową do 17 września 2018 r.

Koordynatorem działań na terenie Uczelni jest dr Katarzyna Wadoń-Kasprzak – Prorektor ds. Nauczania i Ogólnych.

Do zobaczenia 28 września.

program MNN2018

Plakat konkurs plastyczny

Plakat MNN2018