Poznaj nasze kierunki studiów

JM Rektor naszej Uczelni prof. dr hab. Witold Stankowski nominowany do tytułu Osobowość Roku 2019

Data utworzenia: 8 stycznia 2020r.

JM Rektor naszej Uczelni prof. dr hab. Witold Stankowski nominowany do tytułu  Osobowość Roku 2019

Jest nam niezwykle miło poinformować, że JM Rektor Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu prof. dr hab. Witold Stankowski otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2019  w województwie małopolskim w kategorii Biznes .

Kapituła Redakcyjna „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” przyznała nominację dla Rektora naszej Uczelni  za sukcesy zawodowe, wkład w życie lokalnej społeczności, a zwłaszcza za prężne kierowanie uczelnią, która rozwija się pod względem naukowym oraz za rozbudowę kampusu i oddanie do użytku domu studenta.

 

Plebiscyt Osobowość Roku ma na celu wyłonienie spośród społeczności lokalnej osób, które wykazują się szczególną działalnością oraz niecodziennym zaangażowaniem  w pięciu kategoriach: Kultura, Nauka, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna.

Laureaci wszystkich województw w tegorocznej edycji plebiscytu mają szansę na zdobycie ogólnopolskich wyróżnień. Awansując do wielkiego finału konkursu będą rywalizować o tytuł Osobowości Roku Polski 2019.

Głosować można na 2 sposoby: za pomocą SMS Premium oraz za pomocą tzw. KLIK-a oddanego na stronie  Serwisu https://gazetakrakowska.pl/

Głosowanie potrwa  do środy, 12 lutego do godz. 20:30.

Zachęcamy do oddania głosu na Rektora naszej Uczelni prof. dr. hab. Witolda Stankowskiego  https://gazetakrakowska.pl/p/kandydat/witold-stankowski