Poznaj nasze kierunki studiów

Już jutro w naszej Uczelni etap wojewódzki VI edycji Małopolskiego Konkursu „Śladami niezłomnych. Witold Pilecki i Elżbieta Zawacka”

Już jutro w naszej Uczelni etap wojewódzki  VI edycji Małopolskiego Konkursu „Śladami niezłomnych. Witold Pilecki i Elżbieta Zawacka”

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informuję, że etap wojewódzki VI edycji Małopolskiego Konkursu „Śladami niezłomnych. Witold Pilecki i Elżbieta Zawacka” odbędzie się 5 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu, 32-600 Oświęcim, ul. M. Kolbego 8 (w bezpośrednim sąsiedztwie Państwowego Muzeum Auschwitz – Birkenau).

 

Przy budynkach Uczelni znajdują się bezpłatne miejsca parkingowe. Mapka dojazdowa do siedziby Uczelni znajduje się na stronie www.pwsz-oswiecim.edu.pl (w zakładce Kontakt).

 

Rejestracja i zajmowanie miejsc przez uczestników rozpocznie się o godz. 9.15 w sali nr 211, w mniejszym budynku Uczelni – Collegium Primum, na poziomie I-szym. Konieczne jest posiadanie przez uczestnika konkursu legitymacji szkolnej (ewentualnie innego dokumentu potwierdzającego tożsamość).

 

Dla uczniów i nauczycieli przygotowano poczęstunek w formie drugiego śniadania ok. godz. 11.00.

 

Pomiędzy częścią pisemną i ustną Konkursu została zaplanowana część edukacyjna w Państwowym Muzeum Auschwitz – Birkenau, na terenie którego zostanie zrealizowany projekt „Obywatele polscy w KL Auschwitz” połączony z projekcją filmu dokumentalnego „Świadkowie” w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego. Wizytę na terenie Muzeum zakończy zapalenie zniczy pod Ścianą Śmierci.

 

Jednocześnie informuję, że istnieje możliwość skorzystania (we własnym zakresie) z bufetu „Student Cooking” czynnego w godz. 9.00 – 17.00 w przyziemiu mniejszego budynku Uczelni – Collegium Primum. W przyziemiu znajduje się również Czytelnia Multimedialna z bezpłatnym dostępem do Internetu.

 

Joanna Karp

Przewodnicząca komisji wojewódzkiej