Poznaj nasze kierunki studiów

Kiermasz ciast i babeczek zakończony wielkim sukcesem!

Data utworzenia: 22 listopada 2018r.

Kiermasz ciast i babeczek zakończony wielkim sukcesem!

We wtorek 20 listopada 2018 r. nowo powstałe Studenckie Koło Naukowe Pedagogów Rodziny działające w Instytucie Nauk Humanistycznych i Społecznych im. J. Karskiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, którego opiekunem jest mgr Magdalena Gadamska, zorganizowało swoją pierwszą akcję. Był to charytatywny kiermasz ciast i babeczek, których przygotowaniem i sprzedażą zajęły się członkinie ww. koła naukowego: Jolanta Kasia, Kamila Olearczyk, Katarzyna Nycz, Oliwia Mojeszczyk, Roksana Niedziela, Aneta Zawarus, Klaudia Lach Klaudia Pietrzyk, Natalia Duda, Natalia Czempas, Natalia Osińska i Patrycja Wołasz.

Kiermasz odbył się zarówno w budynku Collegium Primum, jak i Collegium sub Horologio. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem, ponieważ już po niedługim czasie stoły suto zastawione pysznymi ciastami i babeczkami stały się puste.

Celem wydarzenia było włączenie się w ogólnopolską akcję „Poduszka dla maluszka” podczas której m.in. zbiera się pieniądze na zakup prezentów świątecznych dla dzieci przebywających w szpitalach oraz doposażenie oddziałów dziecięcych. Łączna kwota, jaką udało się zebrać podczas kiermaszu to 865,19 zł. Zostanie ona w całości przekazana na akcję „Poduszka dla maluszka”. Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się w tę szczytną inicjatywę!

autor: Magdalena Gadamska – opiekun Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów Rodziny