Poznaj nasze kierunki studiów

Konferencja naukowa „Wpływ muzyki współczesnej na przemiany społeczno-polityczne” oraz panel gości specjalnych już za nami!

Data utworzenia: 15 maja 2019r.

Konferencja naukowa „Wpływ muzyki współczesnej na przemiany społeczno-polityczne” oraz panel gości specjalnych już za nami!

W dniu 13 maja 2019 r.  odbyła się długo wyczekiwana Konferencja Naukowa „Wpływ współczesnej muzyki rozrywkowej na zmiany społeczno-polityczne”, którą organizowało Koło Naukowe Myśli Społeczno-Politycznej wraz z Samorządem Studenckim oraz Akademickim Kołem Naukowym „Pokolenia – wczoraj i dziś”.

Konferencja była podzielona na dwie części – panel konferencyjny z wystąpieniami oraz panel Gości Specjalnych.

Część I, czyli panel konferencyjny odbył się w godzinach porannych. Zaszczycili Nas swoją obecnością między innymi Studenci z Uniwersytetu Rzeszowskiego, czy reprezentant Portalu eurowizja.org – OGAE Polska. Prelegenci zaprezentowali niezwykle wysoki poziom przedstawiając różne zagadnienia i tematykę dotyczącą współczesnej muzyki rozrywkowej.

II część, czyli Panel Q&A z udziałem Gości Specjalnych – Dariuszem Maciborkiem, Tomaszem Lebudą, Marcinem Sitkiem oraz Sebastianem Riedlem.
Była to dyskusja moderowana z pytaniami od publiczności.
Otwartość Gości Specjalnych zauważalna była w obszernych odpowiedziach na pytania studentów, czy też możliwość zrobienia zdjęcia.

Z tego miejsca, kieruję serdeczne podziękowania za zaangażowanie, włożoną pracę w przygotowanie całej konferencji Komitetowi Organizacyjnemu oraz studentom.

Podziękowania również należą się wszystkich gościom, którzy wzięli udział w obu częściach wydarzeniach. Gdyby nie Wy,  Nasza praca nie była by tak owocna.

 

autor:  Halina Rogalska, członek Koła Naukowego Myśli Społeczno – Politycznej