Poznaj nasze kierunki studiów

Trwają zapisy na szczepienia dla wszystkich nauczycieli do 65. roku życia

Szanowni Państwo,

informujemy, że Ministerstwo Edukacji i Nauki w terminie od 15.02.2021 r. do 18.02.2021 r. prowadzi kolejną turę rejestracji na szczepienia przeciwko COVID-19 dla pozostałych grup nauczycieli oraz nauczycieli akademickich, którzy nie ukończyli jeszcze 65. roku życia.

W związku z powyższym w oświęcimskiej Uczelni od 15.02.2021 r. do 16.02.2021 r. prowadzone są zapisy wykładowców chętnych na szczepienie. Akcja dotyczy wykładowców do 65. roku życia, czyli osoby urodzone od 1 stycznia 1956 r. do 31 grudnia 2003 r. Nauczyciele urodzeni w 1955 r. i wcześniej będą mieli możliwość zaszczepienia się w późniejszym terminie.

Deklaracje udziału w szczepieniach od nauczycieli akademickich zbierają sekretariaty, które następnie zbiorczo przekazują je do Koordynatora Uczelni ds. Szczepień przeciwko COVID-19, Prorektora ds. Studenckich i Promocji dr Radosława Folgi.

Procedury zgłoszeń:

  • Pracownicy sekretariatów przekazują maila do wszystkich dydaktyków z wszystkich kierunków prowadzonych w Instytucie.
  • Nauczyciele oraz inne osoby prowadzące zajęcia w MUP Oświęcim, którzy deklarują chęć szczepienia przeciw COVID-19 oraz spełniają warunki opisane powyżej muszą dokonać zgłoszenia poprzez skierowanie maila do sekretariatu Instytutu z dołączonym plikiem: DEKLARACJA UDZIAŁU w SZCZEPIENIU PRZECIW COVID-19 (zał. 1) – w pliku należy wypełnić puste pola. W polu wiadomości należy umieścić skopiowaną treść pliku.
  • Sekretariaty przyjmują zgłoszenia do 16 lutego 2021 r., a następnie wypełniają INSTYTUTOWE ZGŁOSZENIE ZBIORCZE w formie tabeli i przesyłają go do Koordynator Uczelni ds. szczepień przeciwko COVID-19 do środy do godz. 09:00.

 

Szczegóły dotyczące kolejnej tury szczepień przeciwko COVID-19 dostępne są na stronie gov.pl.

Plik do pobrania: Zał. 1 DEKLARACJA UDZIAŁU W SZCZEPIENIU PRZECIW COVID-19 (PDF)


Ponadto informujemy, że na ten moment, pracownicy administracji i obsługi zainteresowani szczepieniami, mogą zgłosić się tylko indywidualnie w ramach innych niż uczelniane akcje szczepień. Prowadzone niedawno na terenie Małopolskiej Uczelni Państwowej zapisy są NIEWAŻNE!