Poznaj nasze kierunki studiów

Informacja dla studentów I roku (i nie tylko)

Szanowni Studenci,

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną informujemy, iż w roku akademickim 2020/2021 zajęcia w naszej Uczelni będą prowadzone w sposób hybrydowy. Oznacza to, iż część zajęć odbywać się będzie online (zgodnie z ustalonym odgórnie harmonogramem zajęć – w czasie rzeczywistym), a część w sposób tradycyjny – na terenie Uczelni.

Prosimy o śledzenie na bieżąco ogłoszeń instytutowych, w których zamieszczane będą harmonogramy zajęć oraz ich aktualizacje. Harmonogramy będą dostępne w przyszłym tygodniu. Dbamy o najdrobniejszy szczegół, aby zajęcia mogły zostać realizowane w sposób bezpieczny i komfortowy, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

Informacje dla studentów I roku studiów:

Pierwsze zajęcia dla wszystkich studentów I roku studiów odbędą się w formie tradycyjnej – na terenie Uczelni.

W związku z tym, że niektóre zajęcia realizowane będą w sposób zdalny (szczegółowe informacje dot. konkretnej formy pracy zdalnej zostaną Państwu przedstawione na pierwszych zajęciach) – każdy nowy student zobowiązany jest do założenia swojego konta na uczelnianej platformie edukacyjnej Moodle, dostępnej pod linkiem:

https://e-learning.uczelniaoswiecim.edu.pl

Znajdziecie tam Państwo swoje przedmioty, które zgodnie z harmonogramem będą prowadzone w sposób zdalny, – chyba , że prowadzący przewiduje inną formę kształcenia zdalnego.

W przypadku przedmiotów ogólnouczelnianych, takich jak: BHP, a także Ochrona własności przemysłowej i prawa autorskiego, – to będą one realizowane tylko i wyłącznie w sposób zdalny poprzez uczelnianą platformę Moodle.

Ponadto, zachęcamy do lektury Niezbędnika Studenta I roku, dostępnego pod linkiem:

https://uczelniaoswiecim.edu.pl/niezbednik-studenta-i-roku-2/