Poznaj nasze kierunki studiów

Laury Uczelni 2023 rozdane!

Zdjęcie przedstawia ustawione na stole statuetki i dyplomy

Podczas tegorocznej uroczystości Pożegnania Absolwentów rocznika 2023 już po raz piąty rozdane zostały statuetki laureatom plebiscytu Laury Uczelni.

W konkursie mającym na celu wyłonienie członków społeczności akademickiej oraz partnerów Uczelni, którzy w sposób szczególny wyróżniają się działalnością i zaangażowaniem w rozwój oświęcimskiej Alma Mater wpłynęło 28 nominacji, spośród których w głosowaniu elektronicznym pracownicy Uczelni oraz studenci wyłonili zwycięzców w następujących kategoriach:

  • STUDENT/STUDENTKA – statuetkę Laur Uczelni 2023 otrzymała Pani Natalia Zborowska z kierunku Zarządzanie

 

  • ORGANIZACJA STUDENCKA – Laur Uczelni 2023 zdobyło Studenckie Koło Naukowe Inicjatyw Przedsiębiorczych „SKIP”
  • NAUCZYCIEL AKADEMICKI w Instytucie Nauk Inżynieryjno-Technicznych – zwyciężczynią została dr Janina Duda
  • NAUCZYCIEL AKADEMICKI w Instytucie Nauk Humanistycznych i Społecznych – statuetkę zdobył dr Piotr Czech
  • NAUCZYCIEL AKADEMICKI w Instytucie Nauk o Ekonomii i BezpieczeństwieLaur Uczelni otrzymała mgr Luiza Mańkowska-Wróbel
  • NAUCZYCIEL AKADEMICKI w Instytucie Nauk o Zdrowiu – zwycięzcą został mgr Piotr Wędzina
  • PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY – zwyciężczynią została mgr Lidia Pietras
  • INSTYTUCJA WSPÓŁPRACUJĄCA Z UCZELNIĄ – laureatem zostało Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Przygoda” s.c.

Zwycięzcom konkursu składamy wielkie gratulacje!


Wyrazy uznania należą się także pozostałym nominowanym, którymi byli:

  • w kategorii STUDENT/STUDENTKA:
  1. Oliwia Pichnar – z kierunku Pielęgniarstwo
  2. Paulina Nowak – z kierunku Ratownictwo medyczne
  3. Patryk Masłowski – z kierunku Finanse i rachunkowość
  4. Wadim Zamarlik – z kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji
  5. Karolina Pasierbek – z kierunku Finanse i rachunkowość
  6. Oskar Makuch – z kierunku Informatyka
  7. Natalia Wojtysiak – z kierunku Zarządzanie

 

  • w kategorii ORGANIZACJA STUDENCKA:
  1. Studenckie Koło Naukowe Pielęgniarstwa
  2. Studenckie Koło Naukowe Matematyków

 

  • w kategorii NAUCZYCIEL AKADEMICKI w Instytucie Nauk Inżynieryjno-Technicznych:
  1. dr inż. Marcin Tomasik
  2. mgr Jolanta Okarmus

 

  • w kategorii NAUCZYCIEL AKADEMICKI w Instytucie Nauk Humanistycznych i Społecznych:
  1. dr Barbara Poważa-Kurko
  2. dr Elwira Miter-Dąbrowska

 

  • w kategorii NAUCZYCIEL AKADEMICKI w Instytucie Nauk o Ekonomii i Bezpieczeństwie:
  1. dr Jarosław Zwierzyna
  2. dr Anna Jonkisz-Zacny

 

  • w kategorii NAUCZYCIEL AKADEMICKI w Instytucie Nauk o Zdrowiu:
  1. dr Lucyna Graf

 

  • w kategorii PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY:
  1. mgr Agata Płotek
  2. mgr Monika Zontek
  3. mgr Kornelia Urbańczyk

 

  • w kategorii INSTYTUCJA WSPÓŁPRACUJĄCA Z UCZELNIĄ:
  1. ASTOR Sp. z o.o.

 

To duże wyróżnienie, a zarazem docenienie wkładu włożonego w działalność Uczelni, jej rozwój, pozytywny wizerunek oraz współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym Małopolskiej Uczelni Państwowej Oświęcim.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za Państwa zaangażowanie!


Galeria zdjęć dostępna jest na Facebooku: https://www.facebook.com/MUPOswiecim/posts/pfbid0cvKUvWiJ3XKXWBDgeDic8TYmeSEwohvMWRD2Tp4tvAn9mrURKwtDA8QyNWj5vKPSl