Poznaj nasze kierunki studiów

Małopolski Festiwal Innowacji

Data utworzenia: 2 marca 2022r.

Małopolski Festiwal Innowacji

Szanowni Państwo,

 

Przedstawiamy poniżej szczegóły dot. 12. edycji Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Nauczycieli akademickich chcących włączyć się w akcję organizując na terenie Uczelni warsztaty/pokazy itp. prosimy o przekazanie takiej informacji mailowo do Pani Prorektor ds. Nauczania i Rozwoju – dr K. Wadoń-Kasprzak do dnia 14 marca br.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy przy organizacji kolejnej, już 12. edycji Małopolskiego Festiwalu Innowacji. W tym roku planujemy to wydarzenie w dniach 6 – 12 czerwca 2022 r.

Małopolski Festiwal Innowacji (MFI) to tygodniowe wydarzenie wypełnione spotkaniami, warsztatami, szkoleniami i wieloma innymi inspirującymi inicjatywami, odbywającymi się w różnych miejscach Małopolski. To czas rozmów o innowacyjności, współpracy pomiędzy biznesem a nauką, kierunkach rozwoju, konkurencyjności  gospodarki oraz nowych trendach i wyzwaniach. W ciągu ponad dziesięciu lat istnienia Festiwal ze swoją ofertą kierowaną do przedsiębiorców, naukowców, studentów oraz wszystkich poszukujących wiedzy i inspiracji trwale wpisał się w gospodarczy krajobraz regionu.

Do współpracy zapraszamy małopolskie firmy, uczelnie, jednostki B+R oraz instytucje otoczenia biznesu. Rolą Partnerów jest organizacja wydarzeń wpisujących się w powyższe założenia. Mogą mieć dowolny charakter i formułę, mogą odbywać się stacjonarnie lub online. Do tej pory najczęściej były to konferencje, warsztaty, konsultacje, szkolenia, odbywały się również targi czy też dni otwarte. Naszym zadaniem jako Urzędu Marszałkowskiego będzie koordynacja działań Partnerów, organizacja konferencji otwierającej i warsztatów z cyklu „Przy kawie o innowacjach” oraz przeprowadzenie spójnej kampanii promocyjnej.

W celu przybliżenia Festiwalu przygotowaliśmy dla Państwa krótki informator w formie prezentacji, którą załączamy do maila. Przedstawiliśmy w nim najważniejsze informacje podsumowujące ubiegłoroczny Festiwal. Znajdą w nim Państwo także informację o zasadach współpracy, ogólnym harmonogramie, założeniach oraz planowanej kampanii promocyjnej w roku 2022.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą i partnerstwem przy organizacji Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2022 prosimy o wypełnienie załączonej tabeli, w której zbieramy informację o propozycjach organizowanych przez Państwa wydarzeń. Uzupełnioną tabelę oraz skan podpisanej deklaracji partnerstwa (wzór w załączeniu) prosimy przesłać na adres mailowy Klaudia.Huma@umwm.malopolska.pl do 1 marca 2022 r. Jeśli jednak jeszcze nie macie Państwo pomysłu, a chcielibyście zaangażować się w Festiwal, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania, przekażemy dodatkowe informacje, a może nawet zainspirujemy. W takim przypadku dokumenty będzie można uzupełnić później.

Więcej informacji o zeszłorocznej edycji Festiwalu można znaleźć na stronie www.innowacyjna.malopolska.pl w zakładce Festiwal. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego kanału na Youtube (youtube.com/user/iMalopolska) oraz strony na Facebooku (facebook.com/innowacyjnamalopolska). W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu z Panią Klaudią Huma, telefonicznie pod numer: 12 63 03 474 lub pod adresem mailowym Klaudia.Huma@umwm.malopolska.pl.

Gorąco liczymy na Państwa aktywny i kreatywny udział w tworzeniu wydarzeń Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2022. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do współpracy.