Poznaj nasze kierunki studiów

Międzynarodowa Konferencja Naukowa pn. „International Conference on Territorial and Inter-Organizational Cooperation’ 2023”

Data utworzenia: 11 października 2023r.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa pn. „International Conference on Territorial and Inter-Organizational Cooperation’ 2023”

W dniach 20-22 września 2023 roku, w Brennej odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa pn. „International Conference on Territorial and Inter-Organizational Cooperation’ 2023”, zorganizowana przez Akademię WSB z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

W wydarzeniu uczestniczyła dr Katarzyna Kruczek, nauczyciel akademicki Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, adiunkt w Instytucie Nauk o Ekonomii i Bezpieczeństwie.

Konferencja prowadzona była w języku angielskim i została podzielona na panele. Wśród licznych zagadnień podejmowane były te związane z funkcjonowaniem współczesnej organizacji, zarządzaniem zasobami ludzkimi, zarządzaniem innowacjami czy współpracą transgraniczną.

Podczas konferencji reprezentowane były 74 uczelnie i inne podmioty z niemal 30 państw Europy, Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej.

Konferencja zgromadziła ponad 100 uczestników i miała formę hybrydową.

Pani dr Katarzyna Kruczek pozuje do zdjęcia na tle ścianki reklamowej, na której widnieje nazwa wydarzenia