Poznaj nasze kierunki studiów

Międzynarodowy Kongres Open Eyes Economy Summit 2018

Data utworzenia: 5 grudnia 2018r.

Międzynarodowy Kongres Open Eyes Economy Summit 2018

W dniach 20 – 21 listopada br.  wykładowcy naszej Uczelni: mgr Luiza Mańkowska-Wróbel oraz dr Radosław Folga wraz ze studentami Instytutu Zarządzania i Inżynierii Produkcji zrzeszonymi w kole naukowym Inicjatyw Publicznych „Orły” uczestniczyli w prestiżowym Międzynarodowym Kongresie  Open Eyes Economy Summit 2018, który odbywał się w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Open Eyes Economy Summit (OEES) to międzynarodowy szczyt ekonomiczny organizowany w Krakowie od 2016 roku, gromadzący wybitne osobistości ze świata nauki, ekonomii, kultury i polityki.

Kongres jest poświęcony ekonomii opartej na wartościach społecznych – nowym modelu ekonomicznym, który może być receptą na kryzysy gnębiące współczesne społeczeństwa.

OEES to prawdziwy tygiel nowych idei. Poruszane są tu tematy ważne dla przyszłości naszego świata takie jak odpowiedzialność społeczna, przyszłość wolnego rynku, demokracja czy ekologia. Jest to miejsce dyskusji o odpowiedzialnym projektowaniu przyszłości społecznej i ekonomicznej, a jego niezwykła atmosfera wynika z różnorodności, otwartości i zaangażowania ludzi, którzy go tworzą.