Poznaj nasze kierunki studiów

Nasz student Mistrzem Świata w Jiujutsu!

Data utworzenia: 20 listopada 2019r.

Nasz student Mistrzem Świata w Jiujutsu!

W odbywających się w dniach 8 – 9 listopada 2019 r. Mistrzostwach Świata jiujutsu sportowego w stolicy Gruzji – Tbilisi student naszej Uczelni na kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne (III rok) Pan Marcin Dziedzic uczestniczył w Międzynarodowym Turnieju Jiujutsu Weteranów, podczas którego pokonał  swoich rywali i zajął I miejsce oraz otrzymał zaszczytny tytuł Mistrza Świata!

Pan Marcin  został także wicemistrzem świata w konkurencji samoobrony sportowej oraz samoobrony realistycznej, uzyskując przy tym 2 srebrne medale.

Na co dzień Marcin Dziedzic pracuje jako policjant w Komendzie Miejskiej Policji w Tychach i studiuje w naszej Uczelni. Każdą wolną chwilę poświęca na rozwijanie swoich pasji, z których jedną z nich jest właśnie jiujutsu.

Składamy wielkie gratulacje dla naszego studenta! Jesteśmy niezwykle dumni, że wśród społeczności akademickiej  oświęcimskiej Alma Mater mamy tak doskonałych sportowców.

Sukces tyskiego policjanta jest potwierdzeniem, że w naszej Uczelni można łączyć studia z pasją!

Już w najbliższym czasie na naszej stronie internetowej ukaże się obszerniejsza relacja z Mistrzostw Świata i wywiad z Panem Marcinem.

 

Źródło zdjęć: https://www.facebook.com/sportjiujutsu/?tn-str=k*F