Poznaj nasze kierunki studiów

Nasza reprezentacja na Cracoviadzie 2019

Nasza reprezentacja na Cracoviadzie 2019

W dniu 17 listopada studenci I roku z kierunku Wychowanie fizyczne wzięli udział w corocznych Igrzyskach Studentów Pierwszego Roku, czyli CRACOVIADZIE 2019, odbywającej się w Krakowie.

Studenci w składzie: Dominik Pacyga, Marcin Klęczar, Filip Niesyto, Sebastian Witkowski, Tomasz Ćwikła, Piotr Siwiec, Dawid Piszczek – uczestniczyli w konkurencji futsalu, które odbyły się w Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Opiekunem grupy był dr Witold Ziara.

Pierwszy mecz odbył się przeciwko AGH Kraków, który był pojedynkiem  bardzo wyrównanym i obfitował w wiele sytuacji bramkowych. Do przerwy wynik był bezbramkowy, lecz pod koniec spotkania naszej drużynie zabrakło szczęścia oraz skuteczności i drużyna z AGH wyszła z tej rozgrywki zwycięsko.

Drugim rozgrywanym meczem był mecz przeciwko drużynie AWF KRAKÓW, która ostatecznie wygrała cały turniej i zdobyła 1 miejsce. Podobnie jak w poprzednim starciu, do przerwy wynik był bezbramkowy, jednak 5 min do końca spotkania AWF Kraków wyprowadził szybką kontrę i wyszedł na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Mimo dwóch porażek, drużyna MUP Oświęcim została bardzo pochwalona i wyróżniona przez organizatorów turnieju. Studenci pozostawili dobre wrażenie…

Studentom gratulujemy uczestnictwa i liczymy na ponowny udział w przyszłym roku!