Poznaj nasze kierunki studiów

Nasza studentka na praktykach w pensjonacie Pier House w Irlandii w ramach programu Erasmus+

Data utworzenia: 6 października 2023r.

Studentka pozuje do zdjęcia na tle pięknych krajobrazów Irlandii

W okresie wakacyjnym, nasza studentka kierunku Filologia angielska Pani Aleksandra Mrożek odbyła praktykę zawodową w ramach programu Erasmus+. Miejscem Praktyk był pensjonat Pier House w Irlandii.

Pani Aleksandra tak opisuje swoją praktykę:

Wyjazd z programem Erasmus+ do Irlandii był niesamowitym doświadczeniem. Pracowałam jako recepcjonistka i przewodnik turystyczny w uroczym pensjonacie Pier House. Moje obowiązki jako recepcjonistki obejmowały obsługę gości, rezerwacje pokoi oraz udzielanie informacji turystycznych. Byłam odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta i starałam się spełnić oczekiwania każdego gościa. Było to doświadczenie, które pozwoliło mi poznać nowych ludzi i rozwijać się, przede wszystkim językowo. Irlandia okazała się być zdumiewającym miejscem. Znajdujące się w Kinsale krajobrazy były absolutnie zachwycające. Zielone pola, malownicze klify i przyjaźni mieszkańcy.


Wszystkich studentów zainteresowanych realizacją praktyki zawodowej (obowiązkowej lub nieobowiązkowej) zapraszamy do kontaktu z uczelnianym koordynatorem programu Erasmus+ dr Elwirą Miter-Dąbrowską (mail: elwira.miter-dabrowska@mup.edu.pl).

Logo przedstawiające projekt współfinanoswany przez Unię Europejską