Nauka asertywności tematem kolejnego spotkania ze słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku

16 grudnia 2019 r. studenci Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu oraz studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku ponownie spotkali się w naszej Uczelni. Tym razem Akademickie Koło Naukowe „Pokolenia – wczoraj i dziś” poprosiło o wygłoszenie wykładu Panią mgr Maję Piekut. Temat spotkania „Nie potrafię odmawiać… Nauka asertywności” wzbudził spore zainteresowanie słuchaczy.

Pani Maja Piekut w swojej prezentacji skupiła się na zagadnieniach takich jak: czym jest asertywność i jak może nam pomóc w funkcjonowaniu we współczesnym świecie.

Prelegentka zapoznała uczestników wykładu z praktycznymi aspektami asertywności, a także jak nie pomylić jej z agresją. Słuchacze poznali przykłady wykorzystania asertywności w codziennym życiu.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom spotkania za obecność i czynny udział w dyskusji, a w szczególności Pani mgr Mai Piekut za przyjęcie zaproszenia i poprowadzenie wykładu.

autor: Dariusz Łowczynowski