Poznaj nasze kierunki studiów

Niezbędnik Studenta I roku!

Data utworzenia: 1 września 2020r.

Niezbędnik Studenta I roku!

Szanowni Kandydaci, przyszli Studenci!

Zarekrutowaliście się na studia?

Złożyliście komplet dokumentów i dokonaliście wpisu na studia?

Gratulujemy! 🙂

Począwszy od rekrutacji na studia na rok akademicki 2019/2020, przepisy ustawy zniosły obowiązek zawierania ze studentami umów w formie pisemnej, które określały dotychczas m.in. wysokość i zasady pobierania opłat za studia. Zamiast umów, interes studentów zabezpiecza klauzula ustawowa, która zabrania uczelniom podnosić wysokość opłat przez cały cykl kształcenia. Oznacza to, że student przez cały okres studiów ma zagwarantowaną wysokość opłat, jaka obowiązywała w dniu przyjęcia na studia. Wyjątek stanowią jedynie opłaty za korzystanie z tzw. akademików (domów studenckich).

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu wszelkie niezbędne informacje, które podajemy poniżej.

Zapoznajcie się z Regulaminem Studiów, Warunkami pobierania i zwalniania z opłat oraz wysokościami opłat związanymi m. in. z: powtarzaniem zajęć, semestru, kształceniem na studiach niestacjonarnych, czy też korzystaniem z domu studenckiego. Przedstawiamy również  organizację roku akademickiego 2020/2021 oraz terminy zjazdów na studiach niestacjonarnych.

Jeśli chcesz być na bieżąco, to zapraszamy również na grupę na Facebook’u: Rozpoczynam studia w MUP Oswięcim, gdzie obecni i przyszli Studenci naszej Uczelni mają możliwość poznać się i powymieniać doświadczeniami, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Do zobaczenia w październiku!

 

REGULAMIN STUDIÓW od 1.10.2020

Warunki i tryb pobierania opłat  

Zasady zwalniania z opłat

Wysokości poszczególnych opłat znajdziesz tutaj

Organizacja roku akademickiego 2020/2021

Terminy zjazdów na studiach niestacjonarnych