Poznaj nasze kierunki studiów

OBOWIĄZKOWE JEDNORAZOWE szkolenie z BHP dla studentów I roku – AKTUALIZACJA

Data utworzenia: 15 września 2022r.

OBOWIĄZKOWE JEDNORAZOWE szkolenie z BHP dla studentów I roku – AKTUALIZACJA

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż jednorazowe obowiązkowe szkolenie z BHP dla studentów I roku (pierwszego i drugiego stopnia) odbędzie się w następujących terminach:

  • Studenci studiów stacjonarnych: 5 października, godz. 10:00 – stacjonarnie w Auli im. Kazimierza Piechowskiego w bud. Collegium sub Horologio (dla studentów I roku, którzy w dniu tym mają zaplanowane zajęcia online istnieje możliwość zdalnej realizacji szkolenia za pośrednictwem platformy: https://ochronapracy.clickmeeting.com/szkolenie-bhp-dla-studentow-mup-oswiecim-termin-1-2022-/register). Dla osób, które nie skorzystają z pierwszego terminu, będzie również możliwość wzięcia udziału w szkoleniu w dniu 20 października o godz. 10.00 w Auli CsH.
  • Studenci studiów niestacjonarnych: 8 października oraz 22 października (dla osób, które nie skorzystają z pierwszego terminu) godz. 10.00 Aula CsH

W przypadku pozostałych terminów szkolenia, również będzie możliwe połączenie się zdalnie. Linki zostaną umieszczone najpóźniej na dzień przed szkoleniem.