Poznaj nasze kierunki studiów

„Planszówkowe wieczory w Cafe Bergson”

Data utworzenia: 8 listopada 2017r.

„Planszówkowe wieczory w Cafe Bergson”

Dnia 04.11.2017 roku w oświęcimskiej kawiarni Cafe Bergson miała miejsce pierwsza edycja wydarzenia zatytułowanego „Planszówkowe wieczory w Cafe Bergson”, którego współorganizatorami byli studenci naszej Uczelni z Akademickiego Koła Gier Strategicznych „Gościniec”.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 17 i trwało do zamknięcia lokalu, które przy tej okazji zostało przesunięte na godzinę 23. Przez ten czas uczestnicy mogli nieodpłatnie skorzystać z egzemplarzy gier udostępnionych na potrzeby wydarzenia, głównie przez zaprzyjaźniony sklep Palabras, a także samych organizatorów- AKGS „Gościniec” i Cafe Bergson. Studenci oraz pracownicy i wolontariusze z kawiarni służyli pomocą przy wyborze gier, tłumaczeniu zasad.

Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności, czego skutkiem była duża frekwencja. Przez większość czasu trwania wydarzenia żaden stolik nie zwalniał się na dłużej niż kilka minut. Wśród uczestników dominowały osoby w wieku 20-35 lat, choć nie brakło również osób starszych, jak i uczniów szkół średnich. Tak pozytywny odbiór był wyjątkową okazją do ukazania naszej Uczelni jako miejsca sprzyjającego rozwojowi pasji, zainteresowań oraz promowania idei koła.

Wydarzenie będzie miało charakter cykliczny. Następna edycja przewidziana jest na drugą połowę grudnia. Mamy nadzieję, że i tym razem miłośnicy gier zjawią się tak licznie!

Składamy serdeczne podziękowania na ręce Krzysztofa Czerwińskiego- Przewodniczącego AKGS „Gościniec” za ogromny wkład w organizację przedsięwzięcia.

zdjęcia: https://www.facebook.com/cafebergson/