Poznaj nasze kierunki studiów

Po raz kolejny zostaliśmy Liderami!!

Data utworzenia: 25 czerwca 2019r.

Po raz kolejny zostaliśmy Liderami!!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że już po raz czwarty zostaliśmy Uczelnią Liderów!

24 czerwca 2019 r. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie, JM Rektor naszej Uczelni prof. zw. dr hab. Witold Stankowski wraz z Panią Prorektor ds. studentów dr n. o zdr. Sonią Grychtoł, odebrali z rąk Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego i Przewodniczącego Komisji Konkursowej Dariusza Rotta Certyfikat „Uczelnia Liderów 2019” przyznany za kształcenie na wysokim poziomie oraz za znakomitą współpracę z otoczeniem gospodarczym.

Podczas wręczenia certyfikatów, Prezes Zarządu Fundacji Pani Grażyna Kaczmarczyk podkreśliła, że: „Dziś wręczone laury są między innymi efektem znakomitej współpracy, którą rozwijacie Państwo na linii uczelnie – gospodarka / gospodarka – uczelnie. Szkoły wyższe wyróżniamy tytułem „Uczelnia Liderów” w ogromnej mierze za wysiłek, jaki podejmują inwestując w rozmaite formy współpracy z pracodawcami, a zatem z sektorem przedsiębiorczości. Certyfikat „Uczelnia Liderów” to certyfikat przyznawany szkołom wyższym otwartym na potrzeby biznesu, rozumiejącym, że kształcenie studentów to kształcenie dla rynku pracy.”

W tym roku nasza Uczelnia  otrzymała także Wyróżnienie Specjalne Zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, za największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej studentów i współpracy z otoczeniem społecznym od poprzedniego postępowania certyfikacyjnego.

To dla nas ogromne wyróżnienie, a zarazem docenienie pracy, jaką wkładamy, aby kształcenie w naszej Uczelni odbywało się  na jak najwyższym poziomie i aby nasi absolwenci byli pożądanymi pracownikami na rynku pracy.

Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do tego, że nasza Uczelnia już po raz kolejny otrzymała miano „Uczelni Liderów” i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłym roku również uzyskać ten zaszczytny tytuł.

 

Źródło: http://www.uczelnia-liderow.pl/strona-60