Promocja Uczelni w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie

Data utworzenia: 5 marca 2024r.

Promocja Uczelni w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie

W dniu 23.02.2024 r. pracownicy Instytutu Nauk Inżynieryjno-Technicznych Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu zaprezentowali ofertę dydaktyczną Uczelni w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie.

W trakcie spotkania z Uczniami przedstawiono możliwości kształcenia na kierunkach inżynierskich naszej Uczelni oraz przeprowadzono krótkie warsztaty z logistyki produkcji oraz programowania robotów przemysłowych.

W warsztatach uczestniczyli uczniowie z klas maturalnych, szczególne zainteresowanie wzbudziły możliwości  naszego robota ASTORINO.

Warsztaty poprowadzili dr inż. Marcin Tomasik, dr inż. Jacek Postrożny oraz dr inż. Adam Tarniowy.

Promocja Uczelni w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie. Promocja Uczelni w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie.