Poznaj nasze kierunki studiów

Relacja z gali wręczenia nagród Queen Silvia Nursing Award

Data utworzenia: 21 marca 2019r.

Relacja z gali wręczenia nagród Queen Silvia Nursing Award

W dniu 19.03.2019 roku w Ambasadzie Szwecji w Warszawie, odbyła się uroczystość uhonorowania laureatów Konkursu o Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii. Z prawdziwą przyjemnością pragniemy ogłosić, iż jednym z nagrodzonych laureatów jest student studiów drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo, Pan Daniel Górnowicz, który otrzymał z rąk Prezes NRPiP Zofii Małas wyróżnienie oraz nagrodę w postaci tabletu.

Konkurs o Nagrodę Pielęgniarską Królowej Sylwii to stypendium ustanowione przez międzynarodową organizację Swedish Care International dla studentów pielęgniarstwa i osób będących w trakcie specjalizacji pielęgniarskiej. Poza Polską, konkurs organizowany jest również w Szwecji, Finlandii i Niemczech. W tym roku poziom i innowacja konkursowych pomysłów skłoniła organizatorów do promocji nie tylko laureata pierwszego miejsca. Pan Daniel Górnowicz przedstawił pomysł portalu internetowego „Integrator”, na którym seniorzy mogliby zgłaszać swoje potrzeby. Jak trafnie wskazał w swojej prezentacji, ideą było zbliżenie pokoleń, przełamanie barier technologicznych wśród seniorów, a także co najważniejsze: zbudowanie wzajemnych relacji.

Serdecznie gratulujemy Panu Danielowi oraz wszystkim laureatom konkursu. Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów rozwoju zawodowego na drodze innowacji w duchu nowoczesnego pielęgniarstwa.