Poznaj nasze kierunki studiów

Rodzinny piknik szkolny pt. „Podróże małe i duże” z udziałem studentek Indianek – członkiń Studenckiego Koła Młodych Pedagogów

Data utworzenia: 5 czerwca 2024r.

Trzy studentki przebrane za indianki pozują do zdjęcia na tle ścianki z balonów biało-czerwono-zielonych

29 maja 2024 r.  w ramach wzajemnej  współpracy pomiędzy Małopolską Uczelnią Państwową im. rtm. Witolda Pileckiego a Szkołą Podstawową Sportową z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8 w Oświęcimiu, studentki zrzeszone w Studenckim Kole Młodych Pedagogów wzięły udział w pikniku szkolnych, który odbywał się pod hasłem: „Podróże małe i duże”.

Wizyta studentek w szkole została zainicjowana przez Panią Dyrektor Instytutu Nauk Humanistycznych  i Społecznych  dr Jadwigę Oleksy oraz  Panią mgr Monikę Gibałę – opiekuna Studenckiego Koła Młodych Pedagogów.

Studentki V roku pedagogiki studiów stacjonarnych  zaangażowały się w organizację pikniku rodzinnego, podczas którego dołączyły do aranżowania „Wioski Indiańskiej” dla dzieci w strefie malucha.  Zaplanowały  i przygotowały różne zabawy oraz atrakcje artystyczno – muzyczno – ruchowe. Ponadto brały czynny udział  w prowadzeniu zabaw muzyczno – tanecznych dla całej społeczności szkolnej podczas pikniku.

Dyrekcja szkoły nagrodziła  studentki za wkład w organizację oraz aktywny udział  w imprezie i przekazała podziękowania, które zostały wręczone przez Panią mgr Monikę Gibałę. W ramach osiągniętego sukcesu organizacyjnego studentki otrzymały zaproszenie od Dyrekcji  szkoły  do współpracy pedagogicznej.

Trzy studentki przebrane za indianki pozują do zdjęcia na tle ścianki z balonów biało-czerwono-zielonych Trzy studentki przebrane w stroje indianek pozują do zdjęcia z kobietą ubraną w białą sukienkę Studentka indianka maluje twarz dziewczynce, a wokół nich stoją dzieci Studentki przebrane w stroje indianek siedzą na murku i pozują do zdjęcia, a wokół nich znajdują się uczestnicy pikniku, a za nimi wiszą rozwieszone flagi różnych krajów