Poznaj nasze kierunki studiów

Rusza nabór uczestników do III cyklu projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy

Data utworzenia: 5 marca 2021r.

Rusza nabór uczestników do III cyklu projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy

Małopolska Uczelnia Państwowa im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat na bezpłatne zajęcia i warsztaty organizowane w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy (III cykl).

Zajęcia i warsztaty odbywać się będą z zachowaniem wymaganych przez Sanepid środków ostrożności, w małych grupach z podziałem na wiek: 6-9 lat, 10-12 lat, 13-16 lat.

Projekt zakłada realizację interaktywnych zajęć w obszarach: matematyczno-przyrodniczym, ICT, języka angielskiego, robotyki, marketingu, przedsiębiorczości, nauk społecznych, itd. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych dydaktyków, a dzieci będą miały możliwość uczenia się poprzez zabawę. Projekt przewiduje także pracę z klockami Edumatrix, jak również programowanie przy użyciu klocków Lego WeDo. Ponadto, w ramach projektu rodzice dzieci uczestniczących w projekcie będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach podnoszących kompetencje wychowawcze oraz społeczne.

Zajęcia odbywać się będą głównie w soboty, a także podczas pierwszego tygodnia wakacji letnich w formie mini półkolonii (od 28.06.2021 r. do 04.07.2021 r.) w Małopolskiej Uczelni Państwowej w Oświęcimiu. Uczelnia  posiada bogato wyposażone sale wykładowe, które są także w pełni przystosowane do osób z niepełnosprawnościami. Zajęcia rozpoczynać się będą i kończyć o stałych porach: od 9.30 do 13.00.

Dla uczestników zajęć przewidziano poczęstunek.


Termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w III cyklu zajęć rozpoczyna się 05.03.2021 r. i trwać będzie do 31.03.2021 r. Szczegółowe informacje, regulamin uczestnictwa i rekrutacji, kalendarz spotkań oraz formularze  dokumentów niezbędnych przy rekrutacji znajdują się na stronie Uczelni:

 

Pierwszy zjazd odbędzie się już 10 kwietnia 2021 roku!

Prosimy o sprawdzenie kalendarza spotkań przed zapisaniem uczestnika do Projektu:

KALENDARZ SPOTKAŃ (PDF)

Szczegółowe informacje, regulamin uczestnictwa i rekrutacji, kalendarz spotkań oraz formularze dokumentów niezbędnych przy rekrutacji znajdują się na stronie Uczelni:

https://uczelniaoswiecim.edu.pl/uczelnia/fundusze-unijne/oswiecimski-uniwersytet-mlodego-odkrywcy/formularze-i-pliki-do-pobraniaregulaminy/

Dokumenty należy składać w Kancelarii Ogólnej, pokój 1.13, budynek: Collegium Primum.

Numer telefonu: 33 843 06 91 wew. 100.


Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w oparciu o umowę nr POWR.03.01.00-00-T112/18 zawartą  z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Dokumenty do wypełnienia w celu zgłoszenia dziecka do wzięcia udziału w Projekcie są następujące:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DZIECKA (PDF)

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU (PDF)

Dokumenty do wypełnienia w celu zgłoszenia Rodzica/Opiekuna Prawnego do wzięcia udziału w Projekcie są następujące:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY RODZICA OPIEKUNA PRAWNEGO (PDF)

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA PROJEKTU (PDF)


UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Serdecznie zapraszamy !