Poznaj nasze kierunki studiów

Rusza plebiscyt na najlepszego studenta, organizację studencką, pracownika Uczelni i instytucję, czyli Laury Uczelni 2019!

Data utworzenia: 15 maja 2019r.

Rusza plebiscyt na najlepszego studenta, organizację studencką, pracownika Uczelni i instytucję, czyli Laury Uczelni 2019!

Zapraszamy do wzięcia udziału w I edycji konkursu Laury Uczelni!

Laury Uczelni to plebiscyt na najlepszego studenta/studentkę, organizacje studencką, nauczyciela akademickiego, pracownika administracyjnego, czy instytucję współpracującą z naszą Uczelnią.

Celem konkursu jest wyłonienie nieprzeciętnych członków społeczności akademickiej, a także partnerów Uczelni, którzy w sposób szczególny angażują się w działalność na rzecz PWSZ w Oświęcimiu, przyczyniają się do rozwoju Uczelni oraz promują pozytywny wizerunek oświęcimskiej Alma Mater.

Konkurs odbywać się będzie w każdym roku akademickim, począwszy od roku 2018/2019, a wyniki będą ogłaszane podczas uroczystości Pożegnania Absolwentów (zazwyczaj w październiku), podczas której laureaci otrzymają statuetki „Laur Uczelni”.

Kandydatów może zgłosić każdy student oraz pracownik Uczelni w terminie od 15 maja do 15 września każdego roku kalendarzowego.

Zasady konkursu oraz szczegółowe wymagania dla kandydatów znajdują się w załączniku:

REGULAMIN__Laury_Uczelni

Laury-Uczelni-karta-zgłoszenia