Poznaj nasze kierunki studiów

Ruszyła rekrutacja na rok akademicki 2020/2021!

Data utworzenia: 18 maja 2020r.

Ruszyła rekrutacja na rok akademicki 2020/2021!

Drodzy Kandydaci!

Ruszyła elektroniczna rekrutacja na rok akademicki 2020/2021, a wraz z nią zupełna NOWOŚĆ!

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji epidemicznej, wprowadzamy rekrutację online, bez konieczności podawania wyników z egzaminów w momencie zapisywania się do bazy elektronicznej przyszłych studentów.

Co to oznacza??

Nie musisz już czekać na wyniki z matury lub egzaminu dyplomowego, by zarezerwować sobie miejsce w naszej Uczelni. Wystarczy, że zarejestrujesz się do bazy kandydatów na studia, a wyniki z egzaminów wpiszesz w późniejszym czasie, po ich otrzymaniu.

W taki sposób już tylko krok będzie dzielił Cię od studiowania na wymarzonym kierunku w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu!

Zarejestruj się więc już dziś! Wybierz interesujący Cię kierunek studiów, a wyniki egzaminu maturalnego lub egzaminu dyplomowego podasz, gdy je otrzymasz! Następnie dostarczysz nam wszelkie wymagane dokumenty. Prawda, że to proste? Nie możesz tego przegapić!


WAŻNE:

W przypadku braku wyników z matury – w momencie rejestracji oraz wyboru kierunku, należy w rubrykach dotyczących przedmiotów maturalnych wpisać „0”. Po otrzymaniu ostatecznych wyników z egzaminów maturalnych, należy dokonać korekty (poprzez kliknięcie „Popraw”) i wpisać otrzymane w wyniki wg kryteriów (wpisać wartości punktowe oraz podać nazwy przedmiotów z egzaminów maturalnych). 


Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdziesz w zakładce: https://uczelniaoswiecim.edu.pl/rekrutacja/

 

Studiuj bezpłatnie i blisko domu!! Studiuj z pasją!

Czekamy właśnie na Ciebie!