Poznaj nasze kierunki studiów

Spotkanie w Muğli

Data utworzenia: 3 czerwca 2022r.

Nasz student, wykładowczynie oraz gospodarz siedzą przy stole i pozują do zdjęcia

W czasie swojego pobytu dydaktycznego w partnerskim uniwersytecie Muğla Sitki Koçman University w Muğli (Turcja) w ramach programu Erasmus+, nasze wykładowczynie: dr Barbara Poważa-Kurko i mgr Iwona Waldzińska spotkały się ze studentem II roku Filologii angielskiej – Szymonem Kaczmarskim.

Pan Szymon przebywa w Muğli w ramach wymiany studenckiej programu Erasmus+, gdzie od lutego realizuje część programu studiów, uczęszczając na zajęcia w Instytucie Literatury Angielskiej w Muğla Sitki Koçman University.


Goście z Polski zostali serdecznie przyjęci i zaproszeni na kolację przez życzliwego gospodarza, u którego nasz student wynajmuje pokój – Pana Turana Landlorda, wykładowcy języka angielskiego w Muğli. Rozmowa była okazją do podzielenia się doświadczeniami studiowania w Turcji, spostrzeżeniami dotyczącymi kultury kraju oraz zdjęciami uniwersytetu, miasta i innych miejsc w regionie.

Mamy nadzieję, że Pan Szymon po powrocie do kraju będzie zadowolony i przekaże nam więcej informacji na temat wyjazdu studenckiego.


Wszystkich studentów zainteresowanych realizacją studiów/praktyki za granicą, zapraszamy do kontaktu: erasmus@uczelniaoswiecim.edu.pl, tel. 33 842-98-05 lub osobiście z uczelnianym koordynatorem programu dr Elwirą Miter-Dąbrowską (Instytut Nauk Humanistycznych i Społecznych im. Jana Karskiego, pok. 0.19 CsH).