Poznaj nasze kierunki studiów

Studenckie Koło Naukowe Pedagogów Rodziny serdecznie zaprasza bezpłatne warsztaty „Eksperymenty dla dzieci”

Data utworzenia: 7 marca 2024r.

Plakat Eksperymenty dla dzieci

Studenckie Koło Naukowe Pedagogów Rodziny serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty „Eksperymenty dla dzieci”, które odbędą się 14.03.2024 r. w godz. 19:15-20:00, s. 2.05 w budynku Collegium Inventorum.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli zapoznać się z przykładowymi eksperymentami, które można wykonywać z dziećmi (nie tylko w pracy, ale także w domowym zaciszu), dzięki wykorzystaniu łatwo dostępnych produktów, takich jak np. sól, olej, soda oczyszczona czy cytryna. Dzięki warsztatom uczestnicy będą mogli zatem rozwijać swoje praktyczne umiejętności, które można wykorzystać zarówno w swoim życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Głównymi adresatami warsztatów są studenci pedagogiki, lecz w spotkaniu mogą wziąć również udział studenci innych kierunków, a także pozostałe osoby zainteresowane ww. tematem.

Zgłoszenia udziału w warsztatach prosimy nadsyłać do 11 marca 2024 r. za pomocą formularza dostępnego pod linkiem: https://forms.office.com/e/iVfZvqhApJ.

W przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń warsztaty mogą zostać odwołane lub przeniesione na inny termin – w takowej sytuacji 12.03.2024 r. zostaną przesłane stosowne maile do zgłoszonych osób.

Plakat Eksperymenty dla dzieci