Poznaj nasze kierunki studiów

Studia podyplomowe w naszej Uczelni rekomendowane przez Małopolskie Kuratorium Oświaty!

Data utworzenia: 29 maja 2018r.

Studia podyplomowe w naszej Uczelni rekomendowane przez Małopolskie Kuratorium Oświaty!

Z wielką radością informujemy, że kolejne dwa kierunki studiów podyplomowych tj.:  Zarządzanie oświatą oraz Kreacja wizerunku i public relations  otrzymały rekomendację Małopolskiego Kuratorium Oświaty.

Dzięki pozytywnemu zaopiniowaniu kształcenia na wyżej wymienionych kierunkach przez panią Barbarę Nowak, Małopolskiego Kuratora Oświaty możemy  pochwalić się, że już wszystkie oferowane przez nas kierunki studiów podyplomowych posiadają taką  rekomendację.

„Dostrzegając pozytywne aspekty kształcenia na studiach podyplomowych organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, chętnie rekomenduję podejmowanie nauki na nowych kierunkach proponowanych przez uczelnię. (…) Sądzę, że proponowane przez uczelnię treści nauczania wzbudzą zainteresowanie wśród nauczycieli i dyrektorów szkół i placówek oświatowych, a absolwenci studiów podyplomowych z pewnością poszerzą swoją wiedzę we wskazanych obszarach, a także zainspirują się do podjęcia nowych działań w swojej karierze zawodowej.”- mówi p. Barbara Nowak

 

Przypominamy, że w naszej ofercie studiów podyplomowych znajdują się  kierunki takie jak: