Poznaj nasze kierunki studiów

Studia z przyszłością dla kierunku Pielęgniarstwo

Data utworzenia: 17 lutego 2021r.

Studia z przyszłością dla kierunku Pielęgniarstwo

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że prowadzony w naszej Uczelni kierunek Pielęgniarstwo I stopnia zdobył Certyfikat i Znak Jakości „STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”.

Tytuł „Studia z przyszłością”, przyznawany przez recenzentów zasiadających w Komisji Certyfikacyjnej VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego, otrzymały najbardziej innowacyjne, nowoczesne i prorynkowe kierunki studiów, które wyróżniają się na rynku edukacyjnym w skali ogólnopolskiej.

Zgodnie z regulaminem konkursu, przesłane aplikacje oceniali eksperci – członkowie Komisji reprezentujący środowisko akademickie, gospodarcze oraz Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.  Poddawali oni analizie przesłane kwestionariusze certyfikacyjne i opis efektów uczenia się, a także skupiali się na informacjach pozyskanych m.in. z:

  • systemów Ośrodka Przetwarzania Informacji,
  • Polskiej Komisji Akredytacyjnej,
  • bazy POL-on,
  • Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów Szkół Wyższych,
  • baz Głównego Urzędu Statystycznego,
  • baz zawierających dane z rynku pracy,
  • a także z BIP-u i systemów informatycznych uczelni.

Gala Finałowa Konkursu „Studia z Przyszłością” planowana jest na początek kwietnia 2021 r. W trakcie wydarzenia wręczane będą Certyfikaty oraz zostaną ogłoszeni Laureaci Wyróżnień Nadzwyczajnych: „Lider Jakości Kształcenia” oraz „Laur Innowacji”.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy pochwalić się tak zaszczytnym tytułem. Pragniemy również serdecznie pogratulować Pani Dyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu dr Wiesławie Kołodziej za tak ogromne wyróżnienie dla kierunku Pielęgniarstwo.

Mamy nadzieję, że w przyszłości kolejne nasze kierunki będą mogły poszczycić się tak ważnym wyróżnieniem.