Poznaj nasze kierunki studiów

Szósty zjazd uczestników projektu Oświęcimskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy w klimacie Świąt Wielkanocnych

Data utworzenia: 15 kwietnia 2019r.

Szósty zjazd uczestników projektu Oświęcimskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy w klimacie Świąt Wielkanocnych

W sobotę 13-go kwietnia br., w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu, odbył się szósty zjazd uczestników projektu Oświęcimski Uniwersytet Młodego Odkrywcy. Dzieci i młodzież zostały podzielone na sześć grup, w trzech przedziałach wiekowych.

Każda grupa zrealizowała dwa tematy. Najmłodsze grupy (6-9 lat) wzięły udział w warsztatach mydlanych z wykorzystaniem elementów terapii sensorycznej. Dzieci tworzyły swoje własne mydełka o różnych formach i zapachach, a także uczestniczyły w warsztatach wielkanocnych „Easter fun”, na których poprzez zabawę pogłębiali znajomość języka angielskiego. Grupy wiekowe 10-12 lat wzięły udział w zajęciach na temat grzeczności językowej w aspekcie Świąt Wielkanocnych oraz poszerzyli wiedzę w zakresie matematyki tworząc aranżacje graficzne w kalkulatorze graficznym.

Najstarsi uczestnicy (13-16 lat) wzięli udział w zajęciach z mikroekonomii a także pogłębili wiedzę  w zakresie wykorzystania efektów wizualnych, dźwiękowych i graficznych w prezentacjach multimedialnych (część 3).

Rodzice również mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla nich warsztatach o zdrowiu: „Czym jest zdrowie i jakie są modele zdrowia?” oraz „Czy i jak warto promować zdrowie?”.

Kolejne spotkanie w ramach Oświęcimskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy odbędzie się w sobotę 11-go maja br., na które już serdecznie zapraszamy!

Kalendarz wszystkich spotkań w CYKLU I jest umieszczony na stronie Uczelni: https://uczelniaoswiecim.edu.pl/uczelnia/fundusze-unijne/oswiecimski-uniwersytet-mlodego-odkrywcy/terminy-spotkan/