Poznaj nasze kierunki studiów

Trwa rekrutacja do 11. edycji programu akceleracyjnego #StartUP Małopolska!

Data utworzenia: 1 czerwca 2023r.

Plakat promujący program #StartUP Małopolska

Program #STARTUP MAŁOPOLSKA skierowany jest dla startupowców, małych i średnich przedsiębiorców z terenu Małopolski, którzy chcą poprawić swój biznes. Program daję możliwość poszerzenia swoich kompetencji, a także pogłębiania swoich umiejętności poprzez zdobycie wiedzy jak udostępnić nowe produkty i usługi oraz wprowadzić je na rynki pracy.

Jego zakres obejmuje między innymi:

  • indywidualne konsultacje z mentorami (aż 30 godzin dla każdej firmy)
  • specjalistyczne warsztaty w obszarach kluczowych dla rozwoju firmy (takich jak m.in. marketing, sprzedaż, prezentacja oferty
  • udział firm w wydarzeniach branżowych i startupowych

Każda firma biorąca udział w programie może liczyć na opiekę menagera akceleracyjnego, który wskazuje indywidualne ścieżki akceleracji dla każdej firmy w trakcie oraz na zakończenie programu poprzez  udzielenie planu i kierunków dalszego rozwoju firmy.

Udział w programie jest bezpłatny i w każdej edycji może wziąć udział 8 firm, którego celem jest indywidualne podejście, aby zapewnić jak największą wydajność.

Korzyści jakie daje program to odkrycie nowych sposobów pozyskania klientów, usprawnienie procesów sprzedażowych, polepszenie własnego marketingu, poznanie technik prezentacji a także udział w branżowych eventach.

Jest to możliwe dzięki organizacjom wspierającym merytorycznie program, które reprezentują m.in. fundusze inwestycyjne, duży biznes oraz firmy działające na rynkach międzynarodowych.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.startup.malopolska.pl. Na stronie znajduje się również elektroniczny formularz rekrutacyjny, poprzez który można zgłosić się do programu.

Rekrutacja do 11. edycji #StartUP Małopolska trwa do 11 czerwca.